Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rnye456

wasz ulubiony krem do twarzy

Polecane posty

Gość gość
A lubicie te rozświetlające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ziaja 10 procent panthenolu świetny jest , wczesniej ziaja masło kakaowe do twarzy i ciała oraz babcia agafi serum odpowiednie do mojego wieku oczywiscie 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem kremu brzozowo-nagietkowego z betuliną polskiej firmy SYLVECO. Ma bardzo fajne zasłużone opinie. Na noc, rewelacja naprawdę.Służy nawet tym, którzy borykają się z trądzikiem różowatym.Po nocy mam super cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze,że nie zawiera chemii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa89988998
olej arganowy z apteki.24l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście uwielbiam krem z olejem z wiesiołka firmy GAL! Moja skóra twarzy jest po min po prostu rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem Niverosin to najlepszy krem do cery naczynkowej, niweluje zaczerwienia, łagodzi i nawilża. Stosuje dwa razy dziennie od 7 miesięcy i po moich wypiekach na twarzy ani śladu, gorąco polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem apteczny nawilżający z jedwabiem z Kremowych Sakiewek bez konserwantów - super bużka po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim ulubionym kremem od roku jest krem nawilżający z firmy Beauty Concept, który kupiła mi mama w klinice Amaryllis w Bytomiu jak była na wizycie u dermatologa, jest lekkiej konsystencji, do cery wrażliwej, przesuszonej . Jak dla mnie rewelacja !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zortex
@tossiaaak i dla innych, którzy doceniają Clarenę. Najlepiej kupować kosmetyki bezpośrednio na stronie producenta, ponieważ przesyłka przy zakupach powyżej 50 zł jest gratis (kurierem). http://www.e-clarena.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaaaaa
Ja od wielu miesięcy używam kremu z kwasem hialuronowym biodermic. Bardzo mi pomaga, dobrze się wchłania, zapobiega też zmarszczkom. No i jest tańszy do reklamowanych para kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym jest krem z dermiki, dodaję do niego kosmetyczne płatki złota, dzięki którym skóra wygląda przepięknie i gładko. W sumie płatki nie są aż tak drogie, ja tanio kupuję w http://www.edan.krakow.pl/ małe pudełeczko i starcza mi na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest znaleźć dobry krem, ostatnio dostałam w prezencie krem do twarzy na bazie oleju konopnego India Cosmetics i jestem b zadowolona, ładnie pachnie, lekka konsystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest to moje najnowsze odkrycie - kremy Sensilis. Pierwszy raz zobaczyłam je w drogerii Hebe i powiem Wam ze po prostu zakochalam sie w tych kosmetykach i w tym jak naprawde swietnie działaja i odpowiadaja potrzebom mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolankaa
Od jakiegoś czasu moim ulubionym kremem do twarzy jest krem Forte dotleniający do cery zmęczonej firmy Organic Series. OrganicSeries to produkty produkowane w stu procentach z naturalnych składników. Nie zawierają w składzie żadnych parabenów, pegów, czy slsów. Kremik jest lekki, fajnie nawilża i odżywia skórę. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka80
Ostatnio kupiłam świetny - PHYSIOGEL cera sucha i wrażliwa. Cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna91
Ja od dłuższego czasu używam kremu alantan dermoline. Jestem zadowolona fajna, dobrze nawilża i ma świetną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio aloesowy krem z ziaji cudownie nawilża i kosztuje niecałe 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrysiaKK956
Ja preferuje krem do twarzy firmy Dermedic, niekoniecznie ładnie pachnie ale świetnie nawilża i szybko sie wchłania. Można go kupić za przystępną cenę szczególnie gdy jest na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie http://votrebeaute.com.pl/ ! Wspaniale wpływa na moją cerę, zaś jego największą zaletą jest możliwość używania pod makijaż. Jako, iż maluję się codziennie do pracy to jest to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachupacabra
zdecydowanie Benton Krem do twarzy Snail Bee High Content Steam Cream! jest naprawdę niesamowity :) skóra po nim sprężysta, promienista i idealnie rozświetlona :) szczerze warto dołożyć do dobrego kremu niż co krok próbować czegoś drogeryjnego, co i tak nie będzie nas satysfakcjonowało pod względem efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utta
Mój ulubiony krem do twarzy ostatnio to ten nowy bielendy carbo detox z białym węglem, bardziej do mnie przemawia niż te kosmetyki z czarnym węglem a działa tak samo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nr jeden to Resibo Krem ultranawilżający. Kupuję go regularnie w https://pieknecialo.com/ to fajny sklep online, mają ciekawe naturalne kosmetyki i aloes do picia, używam go regularnie, bo ładna buzia to nie tylko dobry krem ale i zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppiekę
Cudowne kremy do twarzy ma Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×