Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czy zdarza Wam się myśleć o samobójstwie?

Polecane posty

bo mi tak. np. wczoraj wyobrażałam sobie swój pogrzeb :O albo że leżę w szpitalu poważnie chora i czy ktoś by mnie wtedy odwiedził :O czasami jest mi po prostu tak źle, że wolałabym zniknąć... brak celu i sensu życia. taka bezsilność i po co w tym trwać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick pomaranczowy
tez tak mysle czasami i wyobrazam sobie ze jestem chora i umre czasami mysle o samobojstwie ale potem przychodzii taka mysl ze zwsze moge to zrobic wiec moze jeszcze warto sprobowac zyc.. to mi pomaga.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick pomaranczowy
tez jestem tchorzem .. w gre wchodzi albo otruc sie albo umrzec na nieuleczalna chorobe ..:O boze co ja wypisuje ale czesto mam takie depresyjne nastroje... niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talaaa
Mi sie "zdarza" codziennie, ale staram sie myslec, ze na to zawsz bedzie czas. W zasadzie to mam poczucie takiego bezsensu - moja ulubiona mysl - po co cos robic, i tak umre. Teraz sobie tak to pisze, i mi sie to smieszne wydaje... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolicie jak pojebane :O dupe w troki a nie uzalac sie nad soba bo to zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy przejściowe :O nie widzę szans na poprawę... zawiodłam się na przyjaciółce, to boli bardzo.. i 1000 innych rzeczy jeszcze... jestem nieporadna życiowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, widze, ze brygada niosaca pocieszenie dla sierot zyciowych juz sie znalazla, wiec zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpetna, to Cie uprzedze, ze jestem tu najwredniejsza i najbardziej sfrustrowana z masa kompleksow no i jestem oczywiscie glupia :) to tak wyprzedzajac te inne antyfanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise, raczej tylko ograniczona :P Ludzie mają różne charaktery i temperamenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Turquoise WSNR . 😠 idź już stąd. --> złudzenie.. Mnie się zdarza o tym myśleć od ponad 20 lat. Bedzie dobrze choć mylśli o tym zawsze powracają. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam, np dziś jestem sama w domu. Chwile temu przeglądałam apteczke domowa i zastanawiałam się co by było skuteczne na wieczny sen. Ale jednak nie... czekam na jakies wydarzenie obojętnie czy dobre czy złe, które odwróci istniejący bieg rzeczy, ale nie kosztem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdarzało. Widziałam swoje dłonie okrwawione... Wiszące w dół z łóżka :-o Ale wiem, że nigdy bym się nie zabiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast wyobrażać sobie włsny pogrzeb wyobraź sobie coś milego no nie wiem np. swój ślub, albo co tam chcesz to co lubisz a takie myśli złe to wyproś z główki na zawsze :D określ swój cel , a senes życia powróci. ja nie myślę nigdy o samobójstwie to tchórzostwo wielkie. trzeba walczyć o siebie i o jakość swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×