Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ena, ja też poproszę:) chinka, dzięki, nie wiem za co jej podpadłyśmy, ale przypuszczam, że dziewczyna zbyt serio traktowała kafee:D ja coś tam jej napierniczyłam na pomarańczowo i przyznałam się do tego:D a potem taaaka stopa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D Poszukująca śliczna dziewczyna, ładne zdjęcia :) A Jarek?? Oj Jareczku, Jareczku... Tak sympatycznie wyglądasz, a taki chamski czasem jesteś... Ja swoje wysłałam :) Nawet Jarek dostał, najwyżej kiedyś tego pożałuję jak podpadnę :p A mogę dostać tych, którzy jeszcze mi nie wysłali?? Wciągnęło mnie to :) I naprawdę muszę powiedzieć, że jakoś tak czuję, że bardziej Was znam :) Do tej pory tylko z wypowiedzi, z niektórymi miałam takie samo zdanie, z innymi trochę sie kłóciłam czasami, z jeszcze innymi nie rozmawiałam wcale, ale kojarzę Wasze wpisy. Ale teraz jakoś tak nagle wszyscy mi się bliżsi zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukująca inspiracji ....niewiem czemu ja tak uważam poprostu jestem bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujaca lepiej pozno jak wcale:) masz sliczne wlosy!!!! le maszlatek jesli moge spytac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Poszukująca 🌻 Wprawdzie oczy mam za blisko i trochę "zapadnięte", ale moge uznać, że to oznacza cudne :) Ale się dzisiaj dowartościuję :D c.r.e.a.m jesteś zbyt samokrytyczny. Całkiem fajny gość z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without my body i am nobody
Paper Scissors, check spam maybe, i've sent you two mails... why nobody translated for setunia? don't tell her i'm secretly in love with her :p ok, over and out if anyone would like to swap photos, just mail me withoutmybody@yahoo.com :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie no ja wszedzie zwsze ejstem:D chcesz moja nowsza fote?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m --> zgadzam się z desiree83 :) jesteś naprawdę w porządku, nic Ci nie brakuje, no może uśmiechu na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle, ze cream to niezly gosc. Troche pewnosci siebie, a kazda laska bedzie Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdę mówcie
wszyscy tacy piękni są, a ile w tym prawdy? czy aby szczere są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi ma rację c.r.e.a.m z uśmiechem była by rewelacja :) btw też nie jestem rewelacją, ale staram się uśmiechać - wybaczcie na fotkach nie widać ;) setunia - dziękuję, a latek niemal 23 - wiem - zupełnie nie wyglądam na tyle - ale może to i lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×