Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Hmmm... W sumie załozyłam sobie, że wysyłam swoje, jeśli jakieś dostanę... Ale raz mogę złamać zasadę :) Ale liczę, że odeślesz swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet zwyczajnie mi kogos przyominasz:P ide do shpa po piwko🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorniczy a nie wiem ile zdjęć Ci wysłałam ;) jeśli masz też to w niebieskiej/turkusowej/zielonej koszulce to ono jest lekko przyciemnione, ale poza tym przerabiane nie było :) a czy umiem gotować? średnio, bo rzadko mnie do garów dopuszczają, hmm ciekawe czemu :D ale jak już coś zrobię, to mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto chce fote zabich udek przed usmazeniem?:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tylko mnie subtelnie spławiłeś :O :P to co, chce ktos zabki? ohydne mowie wam, prosto z opakowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek -> się robi, już wysyłam... wiem, że mój status postowy nie jest za wysoki, bo ja biernie uczestniczę w życiu forum, bądź piszę w pomarańczu odpowiadając na "bardzo mądre" problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, dostalem wlasnie fotę od Papierowej Nożyczki i muszę stwierdzic ze, wbrew powszechnej, obiegowej opinii, na kafe nie siedzą same pasztety :D ps. Potrafisz gotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka:D bo ja się uwielbiam śmiać:D jasne że chcę foty ciasteczek, chociaz se popatrzę, bo nie jadam słodyczy:o kurde, zapisałam i paincie fotkę swojego profilu i nie mogę jej znaleźć😭 ale ja galasta jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki - 3 ciacho na dole z leej jest najlepsze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ciasteczka :D Jak je robisz?? Na pewno masz takie fajne foremki... Ale chce Ci się je tak "czekoladować" w różne wzorki i ubranka?? :) Ciekawe, czy tak smakują, jak wyglądają...?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek dzięki, dostałam :) kto chce mi jeszcze wysłać zdjęcie?? jestem ciekawa Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×