Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

To mógł od razu napisać:O Ale w meilu napisał mi, że wyśle :O A o co chodzi z tymi fotkami, ściema jakaś? że nie jego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam, ze najbardziej to i tak oszukuje Przerwa :O wyciułała mnie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wróciłam z banku - ależ jestem poirytowana - nie cierpię kolejek i Pań które traktują petentów z góry - aaaaa.... już mi lepiej... Hmmm mnie gg też szwankowało - myślałam, że to przez nowy windows - ale chyba nie skoro nie jedyna mam z tym problemy - hmmm a tlen da się znieść... nie jest taki zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zastanawia mnie która to czarna teraz udaje pomarańczę pisząc o myrevinie.. bo przeciez on zdjec pomaranczom nie wysylal :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise , ja juz ze 2 dni temu o tym myslalam.napewno wredna , falszywa i bez odwago cywilnej. I pewnie sama jest okropna , bo ot tak nie wyzywalaby sie na Myrevinie.O! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez o tym pomyslalam jak ktos nasze fotki skrytykowal tam zaraz na poczatku jakos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fota aż taka niewyraźna była? :O Słońce pizgało trochę ale nie moja wina... Już trudno przeboleje to jakos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa teraz się wkurzyłam Jak to nie dostał :O:O:O Oczywiście że odpiszę :D ale to o kolanach to był podszyw.. :D:P Dnia 4 lipca 2008 22:42 kima4@op.pl napisał(a): > > > > > Skoro gną się kolana to ja też ślicznie proszę :D > Hakuna > > > > :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa sie tu wpisala, powiedziala,z e odesle, a jak dostala fotki to powiedziala, ze nie odesle i ze sie trzeba bylo domyslic, ze taka oszustka z niej :O hehe cwaniara 😠 ale mszcze sie za to na niej na kazdym topiku gdzie ja spotkam ;) :classic_cool: w koncu wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ściemniaj Myrevin że mojego meila nie dostałeś:O Bo Twój mogl do mnie nie dojść ale mój doszedł...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Hakuna_matata Głupio to zabrzmi.. dostałem tyle fotek że nie pamietam.. Ale prawie na wszytkie odpisałem. Poważnie , jak nie doszło.. nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> smiley Po obejrzeniu kasuję.. 🖐️ Mam fotki tylko jednej osoby.. choć drugiej tez gdzieś mi mignęły na dysku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady są jasne - wymiana jest obustronna :O Ehhh.. Dobra nie to nie ale wydawało mi się, że to dla wszystkich oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×