Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mnie też nie chcą, albo ja ich nie chce już sama nie wiem jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Jarku... przecież dała fotkę i brzydka ani gruba nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no chwilę mnie nie było, jakiś czas temu siadłam :) ale widzę że ten topic ciągle żywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treść życia ... namacać się tzytzów.. :o Nic mi do tego... ale nie samym tzytzem chłop żyje.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna, nikt ma takich pogladow bez powodu.Zwlaszcza ze Jarek to przystojny facet i inteligencji mu nie brakuje.Nie sadze zeby nie mial milosnych doswiadczen ,milosnych ,nie seksualnych. Wiesz o co mi chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek zarywa laski "na niedostępnego" :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurosa, mozesz miec racje :) napewno na 5 trafia sie ze dwie, ktore wezma sobie za punkt honoru, udowodnic Jarkowi ze milosc istnieje :) cream, czemu sie smucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno biała Nie wiem czy zrozumiałam, ale sugerujesz, że mogła go zostawić laska z małymi tzytzkami, którą kochał i on teraz się mści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P {Kiedy mialem 14 lat mialem nadzieje, ze kiedys bede mial dziewczyne. Kiedy mialem 16, mialem dziewczyne, ale byla beznamietna. Wiec zdecydowalem, ze potrzebuje dziewczyny z uczuciami. Jak mialem 18 lat spotykalem sie z dziewczyna, ktora byla bardzo namietna. Jednak byla zbyt uczuciowa, o wszysko plakala, latwo sie denerwowala. Ciagle grozila samobojstwem. Postanowilem, ze musze znalezc jakas "stabilna" dziewczyne. Jak doszlo do 25 znalazlem dziewczyne stateczna, ale bylo to strasznie nudne, wszystko mozna bylo przewidziec, nie cieszyla sie z zycia. Zycie stalo sie przygnebiajace. Trzeba bylo znalezc dziewczyne z ktora mozna byloby przezyc cos podniecajacego. W wieku 28 lat znalazlem ekscytujaca dziewczyne, ale nie moglem za nia nadazyc. Wciaz sie spieszyla, nigdzie nie zagrzala miejsca. Ciagle z kims flirtowala. Z poczatku bylo zabawnie i ciekawie. Ale byl to zwiazek bez przyszlosci. Wiec postanowilem znalezc dziewczyne z ambicjami. Kiedy juz mialem 31 lat spotkalem madra, ambitna dziewczyne stojaca twardo na ziemi Ozenilem sie z nia. Ale niestety byla tak ambitna, ze sie ze mna rozwiodla i zabrala wszystko co mialem. Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z duzymi cyckami.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a cream podrywa na smutną minkę :p pytanie do tych, ktorzy widzieli fotkę Jarka - czy faktycznie jest taki boski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj zaś o cyckach ? ło matkooooo :P Krem.... widziałam Cię na śmietniku :P co tak czyścisz swoje topiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobranoc Tamari i reszta ale wcześnie chodzicie spać... dopiero 22-ga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa ja tak tylko dzisiaj, weekend ciężki był i trza odespać ;) Chociaż ponoć kto hula ten nie lula :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×