Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

🖐️ Papierka, wracając o porusznego przez Ciebie tematu.Jestem najstarsza z 5 kuzynek, skonczyłam trudne studia, jestem samodzielna, mam firme, odpukac, dobrze mi idzie. Ale i tak jestem czarną owcą.Inigdy niczego nie zrobiłam dobrze. A ja to pierdolę obecnie po latach cierpień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek leci sobie z dala, w górze słońce n.a.p.i.e.r.d.a.l.a, żaba dupę w wodzie moczy, k.u.r.w.a jaki dzień uroczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie,że nie, od niedawna, bardzo niedawna zmieniam stosunek chociaz niexle mam zryty beret przez rodzine i ciągle problemy sama ze soba,dlatego postanowiłam to pierdolic i nie dokładac sobie dołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie powtarzam że mam wszystko w dupie.... ale czasem mam ochotę im wygarnąć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka-dlaczego łał? kreda , a to on czy ona?sterylizowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zawsze tak miałą? moich znajomych krolikowi odwaliło , jak się drugie dziecko urodziło.po czasie wróciło do normy a niektóre po prostu takie są nadaktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spadam, bo o 5ej wstaje, zycze milego tygodnia :))) do "zobaczenia" po powrocie :D bede tesknic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny ;) Nozyczki....strasznie się stresujesz tym poniedziałkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ papieruffka-dlazcego te poniedziałki tak Cię stresują?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos fekalii: zamarzajac w nocy w gorach nic nie mogło mnie powstrzymać by przed moją wielką śmiercią spożyć kału indianina zygmunt staszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka, Ty chyba źle znosisz krytyke, co? ja tez:P w dodatku wiecznie muszę rywalizowac w pracy:o taki pieprzony chqrakterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×