Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Mój z racji zamieszkania też europejski. Chociaż raczej bym powiedziała, że podchodzi pod olbrzymi, bo to gatunek wymarły, a nie wiem, czy mój bóbr jeszcze żyje... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona zacznie mi robic to ja ja normlanie tam zabije, jak mi robi bikini to boli, ale ja sie smieje zamiast jezcze:p ale jak robi mi brwi to mam ochote ja zabic normalnie tak mnie boli, a nogi to w chuj roboty ja podziwiam dziewczyny, ktore depilatorem sie ten teges, kiedys chcialm sprobowac pod pachami i doslownie z dwa wloski mi wyrwal, jak jebnelam nim o sciane to juz nie uzywam;) wole wosk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony no ale powiedz czego nie chcesz dac? nie badz taki skapy :p podziel sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dezodorantu - mowilem calkiem serio. Kiedys u babci wypsikalem pol butelki jakiegos zjełczałego fa do popielnika, bo ciekawil mnie efekt. Ten przeszedł moje najsmielsze oczekiwania i juz po kilku sekundach ogladalem w lustrze z przerazeniem idealnie wydepilowaną prawą brew i ostro skróconą grzywkę :P Śmierdziałem spalenizną jeszcze przez kilka dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak żyje :) Chyba tylko zasnął ;) A właśnie, to dowiem się w końcu, o czym wczoraj było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega kiedyś bez dezodorantu, tylko odpalając papierosa, stracił swój świeżo zapuszczony młodzieńczy wąsik :) Ja sama byłam bliska przyjarania grzywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony to dzieki za rade, zapuszcze wlosy pod pachami i wyprobuje, ale zostawie list gdzie napisze, ze cala odpowiedzialnosc za to co sie ze mna stalo bierzesz Ty :p desire.. nic ciekawego :p komus tam chcialo sie sexu bardzoo, ktos tam sie napil i pisal glupoty, nic szczegolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne... Jak mnie nie ma, to gadaliście o seksie. A dzisiaj to już o depilacji... Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire.. trzeba bylo byc :p no to juz, mozemy zmienic temat ;) tylko, ze wczoraj wiecej osob bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no wczoraj byla dzuma, wszyscy pijani, spragnieni, gadali bez sensu, a dzisiaj zaluja ;) prawda kredka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, każdemu się zdarzyło głupoty po pijaku wypisywać :) Ja to takie tematy zakładałam, że do dziś mam lęki, żeby to przypadkiem gdzieś teraz nie wypłynęło :) A że seksu ktoś chciał?? A kto nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze to przeczytac jescze raz, w dzien nie mialam odwagi wejsc :D chwilowo mnie nie bedzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×