Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Rzuciłam luźną propozycję, a tu widzę wyszło szydło z worka :) Nic, tylko konie byście oglądały :p Nieważne czyj, ważne, żeby zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie pyta czy spragniony tez :p dobra, to jutro w parku, high noon, to mi pokazesz ta sztuczke z papierosem w zamian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obydwie :D nie ma sprawy, jeszcze nikt nie pokazal mi ptaszka w zamian za odpalenie papierosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem głodna i chce mi się jeść. Ale o tej porze jeść nie można przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kto?? To jest po prostu ogólnie znana prawda :) Sama chciałabym sobie zabronić, ale mam słabą silną wolę... I znając mnie, to mimo wszystko pomęczę się jeszcze trochę, a potem dam se spokój i pójdę coś wszamać. A jutro będę płakać, że jestem głupia i gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jem juz po 19, a jak cos wszamam juz to potem wkurwiona jestem na siebie na maxaa i zaluje okropelnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chwileczke i jak bardzo bolalo ?? spotkalam moja kosmetyczke i mowi, ze promocje zrobila, za cale nogi i bikini, bierze tylko 46zl, kurewsko sie boje, ale kurde poszlabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino co to za zmiana tematu?? Przy facetach?? Proszę Cię... Ale skoro już zapytałaś, to nie - nie byłam. Jakoś nie mogę się przemóc, żeby ktoś mi to robił... Wolę sama sobie zadać ten ból, przynajmniej wiem kiedy to nastapi :) Bo sama już to robiłam. Wolę jednak mniej "inwazyjne" metody :) Ewentualnie depilator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×