Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Nie mow o bolu. Od godziny tak mnie glowa boli ze masakra. I ani jednej tabletki przeciwbolowej. Tzn, mam ale to czopek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno po fajce mniej ząb boli :) Chociaż to taki przesąd raczej, ale może jak człowiek uwierzy... Trzeba było mówić wcześniej, to byśmy razem wyszły zapalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredko...nigdy wiecej nie wejde tu pod wplywem alkoholu ;) bo widze, ze bedziesz to wykorzystywac przeciwko mnie nawet cale 24 h po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino już byłam na ostatnim wieczornym papierosku, w zasadzie jedynym dzisiaj :) Teraz już w betach leżę i nie chce mi się wygrzebywać... Jutro możemy zajarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dzisiaj wyjatkowo wczesniej spac, bo ani analu nie ma, ani nawet sexu :( a musze sie wyspac, bo czeka mnie robienie ciasta z Bożenka (ochrzcilam ja po polsku ):classic_cool: wiec trzymajcie sie i nie puszczajcie 🖐️ od puszczania sie to tu jestem ja :classic_cool: zartuje, ale mozna se pomarzyc nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka.. ale to prawda, ze fajka dziala na bol zeba, tylko trzeba na zar nasypac cukier i wciagnac ten dym nosem, sprawdzone, sama sztachnelam sie ze 2/3 razy, chujowe uczucie, ale dziala!! powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide juz spac.Nie siedzcie za dlugo bo bedziecie miec podkrazone oczy i czerwone bialka :P) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire spoxik, jutro pojdziemy :D ja dzisiaj jeszcze ze dwie spale :o ja to jelonek ?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakieś rozmowy o seksie miały być czy tyłkach, a tu nic... A w ogóle jak sobie pozakładaliście profile na tym powiedz to czy coś w tym stylu, to ja też :) A co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak o informatyce to ja idę spać... A o seksie można gadać w nieskończoność :) Nie tylko gadać zresztą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×