Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Kreda- po wypełnieniu może jeszcze ponoć boleć. A i uczulam wszystkich, bo aj się męczyłam-dręczcie tak długo,aż bedzie idealny komfort po założeniu plomby , nawte niewielki naddatek może wywoływać pieroński ból przy nagryzaniu, przetestowałm osobiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki - buahahaha zrozumialam :D:D:D ale przypomnialo mi sie, ze ma byc PUTANA a nie putina, jakos mi z ruskiego nalecialo hehe błagam nie wspominajcie mi o prouscie ani o zadnej literaturze francuskiej, to byl najgorszy przedmiot na moich studiach :O ale teraz czytam Nostalgie Anioła i nawet fajna, czytal ktos? ps. jadłam dzisiaj kraba na obiad! :D (musialam sie pochwalic :classic_cool: :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze a Wy znowu o zebach. a ja lubie chodzic do dentysty, bo mam przystojnego ❤️, a poza tym jestem masochistka :classic_cool: wrecz uwielbiam. no i mowi mi jeszcze zawsze jakie mam mocne i zdrowe zęby (autoreklama :classic_cool:), wiec chodze do niego, zeby wreszcie uslyszec cos pozytywnego o sobie hehe ;) ale z dentysta mi sie kojarzy tylko w sumie jak rok temu wyrywali mi prawie zdrowego zęba, zeby zrobic miejsce na 8, no i wyrwali mi ta 6 i mialam takiego komplexa przez ta dziure, tak sie balam, ze jak sie bede calowac z kims, to on to poczuje, ze prawie plakalam, i po dwoch tygodniach dreczenia sie poprosilam kumpla zeby sie ze mna przelizał, i powiedzial czy to czuc :D:D:D powiedzial ze nie czuc :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Papierowe, mow co chcesz, ale to cos po lewej i tak jest lepsze od tego czegos po prawej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z taką facjatą jak na powyższej fotce nie wyszłabym na ulicę:p u stylistki byłam raz jeden przed ślubem, owszem makijażyk mi zrobiła niezły, zwłaszcza oczy ładnie podkreśliła, ale źle się czułam w tapecie, bo najpierw podkład, potem jakiś puder w kuleczkach a no końcu jeszcze róż, masakra:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko tuszu i czarnej kredki, czasem lekki róż za to ta 88 burżujka ma i podklad i puder i czerwona szmine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze blyszczyk, nienawidze szminek :O czuje sie jakbym miala cos na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet pudru zadnego ani podkladu nei uzywam, z prostego powodu :) myję zeby po kazdym posilku, i jak tak latam 5 razy dziennie do lazienki to bym musiala 5 razy dziennie sie pudrowac :O kiedys kupilam sobie wlasnie puder i lezy nieuzywany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w uszach i oczach nie mialam jeszcze nic zwiazanego z sexem ( w sensie doslownym) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, jak wynika z powyzszego, tylko analna, uszalna i oczodolna (tak to szlo?) :classic_cool: no nie gadajcie o sexie, poczekajcie na wieczor, bo ja zaraz do pracy wracam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyrost masy po takim daniu masz gwarantowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potop mieliśmy! i gromy , i błyski i gradobicie nawet a moja pracownica zeznałą,że 2 razy wpadł jej piorun do mieszkania! niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy mieszkacie, że u Was pada? u mnie całe południe słońce było, właśnie wróciłam z nad jeziora, grałam w siatkę bez siatki, to musiał być śmieszny widok, kaleka ze mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożyczki fajny ten przepis :) A można czymś brokuły zastąpić, bo nie przepadam... I mimo tego, że niby łatwa, to nie wiem, czy dam radę... Dzisiaj przypaliłam wodę na herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczarki to i tak bym tam dorzuciła, bo ja dodaję pieczarki do wszystkiego prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to takie tam babskie sprawy łazienkowe, może jakiś film, może coś wypiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków, właśnie przestało lać wracam do domu i gotuje 2 kg buraków, potem zrobię z nich pyszne danie- buraczki zasmazane, jak w magillo,z niewielka ilości drobno usiekanej usmazonej cebulki jak wyjde z roboty oczywiście o rozsadnej godzinie, bo wszyscy sobie czekali radosnie na koniec ulewy a teraz przypomnieli o chorych zwierzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×