Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Może coś wypiję, ale się nie upiję na pewno dziś. Jutro absolutnie nie mogę mieć kaca. Muszę wyglądać pięknie, świeżo i być przygotowana na przyjęcie sporej porcji alkoholu jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava, napisz jak robisz jarzynkę z buraków, bo przyznam szczerze, że buraki wykorzystuję jedynie do barszczu. Jeśli nie chcesz, lub nie możesz tu i zaraz, wyślij kiedys na maila. raz robiłam w/g przepisu mojej mamy ale nikt nie chciał jeść, a eksperymentować nie chcę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na weselę idę. Muszę pięknie wyglądać, to może jakieś bzykanko się trafi ;) Byle nie pasikoniki żadne znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię wesel:o tylko żarcie picie, dyskopolowe tańce, bzdetne konkursy, bądź podziwianie na silę występów zaproszonych tancerzy-juniorów:o współczuję Wam tych deszczów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie lubię :) Jeszcze zależy jakie i z kim, ale tak ogólnie :) Tylko te konkursy mnie właśnie zawsze wkurzają... Ale da się przeżyć :) W każdym razie to nie zmienia faktu, że muszę być jutro piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , jaka ja bylam glodna!!! No mowie Wam. Kupilam bulki , wiecie takie 6 szt zapakowane juz w woreczek.NIe zauwazylam ze to te , co to je trzeba najpierw upiec. Myslalam ze mi jezyk do dupy ucieknie, jak stalam pod tym piekarnikiem..:O No ale za to pycha sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieklam.Cholera. Jak kupywalam to myslalam ze to normalne.Wracalam do domu, i wpadlam jak burza do sklepu po drodze. I nie zwrocilam uwagi. No ale jak mowilam , pyszne byly, wiec juz sie nie wkurzam.Wkurzalam sie jak , warowalam glodna jak wilk pod piekarnikiem zeby szybciej sie robily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro masz tak wilczy apetyt czarnuszko, to, sorry, za szczerość, ale nie masz szans na wykorzystanie diety:( bo jeśli chcesz schudnąć, nie możesz jeść(przynajmniej przez dwa tygodnie) jakiegokolwiek pieczywa:( ale idzie się przyzwyczaić-jeśli się chce, no i ważyć się codziennie, bo spadek kilogramów motywuje do dalszego....no wiesz, idę na piwo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha Jarek ma kota? jak stara panna buahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja se pójdę :O mówilam ..... wszyscy se poszli bo ja przylazłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś, a już Ci chcialam pokazac tzytzki :D ale pokaze Wam cos innego ale to za chwilke kurde a u mnie tez pada, pierszy raz odkad tu jestem to leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordka, ja Ci pislalam juz ze bylam na diecie 1000 kalorii, i nie schudlam ani grama.Doslownie. Nie mam pojecia dlaczego , bo to teoretycznie niemozliwe. Dodam ze krecilam rowniez w tamtym czasie hula hop. I teraz szukam diety odpowiedniej dla mnie. W sumie nie mam kryteriow tych poszukiwan:) No ale jak mi cos wpadnie w oko , to sprobuje. Lubie jesc , ale mam silna wole, wiec jak juz zaczne te diete to bede sie rygorystycznie trzymac. Dlatego taka zla bylam na te 1000 kalorii, bo tyle wyrzeczen i na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Jarku, tylko wiesz, poakze jednego, bo sa tak duze, ze sie nie zmieszcza w kadrez obydwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×