Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Podziwiam Was... Ja nie potrafię być na diecie dłużej niż pół dnia ;) Chociaż powinnam, bo od siedzenia w domu mi się fałdki zaczęły robić... Ewentualnie wchodzą w grę ćwiczenia, choć też ciężko mi się trzymać postanowienia... No ale na razie coś sie zaczęłam ruszać, więc może dłużej dam radę :) Ale dieta w moim przypadku jest niewykonalna... Zresztą nie chcę jakoś konkretnie schudnąć, bo mi cycki zmaleją jeszcze... Może jakoś ćwiczeniami wyrzeźbię :) Ale muszę się przyznać, że na jutrzejszą imrezę chciałam założyć moją ulubioną kieckę no i... NIE ZMIEŚCIŁAM SIĘ!! Załamka... Ale jakoś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!! 🖐️ :D echch piwa znowu tyle wychlałem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze najpierw leci woda...tłuszcz potem dopiero.... organizm najpierw traci na kilogramach ...potem sobie waga stoi w miejscu ... czeka kiedy damy mu jesc bo nie chce pobierać energii z naszych zapasów w postaci własnie fałdek ;) Najważniejsze to się nie poddawać i byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodówka nie jest wskazana... chyba że taka jednodniowa na wodzie na przykład. Cześc Frr ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy? takie grubaski jestescie troche? czy co? co z tymi dietami tak wyskakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez czekam na zmiane tematu na ciekawszy (czytaj na temat sexu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Turkusik :) Chociaż jak znam życie, to będzie jak wczoraj... Miało być o seksie, a wyszło o depilacji... Bo tu się o seksie gada chyba tylko jak mnie nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:) a propos sexu..... jeden kumpel mi dzisiaj opowiadał jak w czasie sexu grali w gre w słowka.....mowisz słowo, a osoba z którą jesteś, ma powiedziec kolejne słowo zaczynające się na ostatnia literę poprzedniego:o pogmatwane, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Desiree, to trza wkrecic temat sexu :D a o depilacji nie czytalam, nie chcialo mi sie nadrabiac tylu stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desi, a ty znowu namawiasz wszystkich do grzechu;) lubisz ciagnac...temat sexu;) pestka, co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie seksu?? Tak normalnie w trakcie?? Ja nie wiem, czy bym coś sensownego wymyśliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam lepsza zabawę. Nazywa się "zabawa w służacego". Mam wyjasniac o co w niej beiga? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec, graja 2 osoby. oczywiscie jest to zabawa erotyczna. jedna osoba jest panem a druga sluzacym. jak np ja jestem panem :classic_cool: to mowie "zrob mi minetke". a potem "jeszcze raz". a potem "pomiziaj mnie po pleckach" czy co tam kto tam chce. a sluzacy ma wykonac :D:D:D ewentualnie pozniej mozna sie zamienic rolami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:D aż tak lubisz minetki? no to ja jestem twoim służacym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise ...zrób minetkę ? :O komu kurwa ? :O Frr..nie jestesmy grubaski 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D nie wiem czy bys dał rade Frrr, bo ja mam baaardzo duzo zyczen :D:D:D takich na nadrobienie 1,5 roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no służacy mi Pestka :D:D:D chociaz moje zyczenia bylyby mniej subtelne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, a co maja na celu te "dietki"? turkus, słucham twoich wymagań, moja pani;) nie znasz moich możliwości, zdołałbym ci ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eee, myslałam,że zabawa w służącego jest bardziej wymyślna, na ten przykłąd w kulminacyjnym momencie władczo rozkazujesz \"szklankę wody, Janie, z cytrynką!\' i musi popylac do lodówki, wrócić i kontynuowac! ( wprawdzie to bestialstwo,ale takie miałąm pierwsze wyobrażenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×