Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

oczywiscie to o oku teraz bylo dla Pestusi, nie dla Jarka :O Jarka wyglada jak wysmarowane masłem dookoła :D ale i tak chce CIe bzyknac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe, nierozumiem o co Ci chodzi? Czy ja zaczelam ten temat, tutaj? Laska ewidentnie wlazla tu dzisiaj zeby sprowokowac te dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podoba tusz na oczach pestki.... idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise jestes śliczna :) Nożyczki .... problem w tym że dziwnym trafem moje rzęsy zrobiły się bardzo jasne :O i nie mam wyjscia niestety.... są bardzo długie ale jasne ;) Tamarka ...co się stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuje zadnego poparcia. Spiecie z Samica mialam dzis chby przed poludniem. Mamy srodek nocy , i ona wpada tu i wraca do tematu? Czego chcesz ode mnie? Twierdzi ze chciala przeprosic,mogla to zrobic na tamtym topie, prawda.Albo na sto innych sposobow. Ale jej nie o to chodzilo wcale.Wiec wybacz, ale bede sie ustosunkowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, najpierw byly zdjecia nas calych, czy tam twarzy, teraz oko, jaki bedzie nastepny element do obadania? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się i nie wrzucajcie sobie nawzajem... Bez sensu też wyjaśniać coś, bo każda ma swoje racje, a to i tak nic tu nie wnosi... Jarek brew Ci wrasta na oko całkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rznij Jarek! Bedzie dwa w jednym, bo i przyjemnosc i dobry uczynek zrobisz;) Jej zdrowie psychiczne uratujesz . To prawie tak jakbys szpik jej oddal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje kolana, bo slyszalam, ze Papierowe ma ladne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie prawie wypadłam przez okno, ale i tak nikogo to nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka....ja też... ale nigdy się nie wtrącam bo ni ma synsu :O chyba że mnie ktos wpierdoli 😡 ale wtedy to już nie ma przelewek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
produkujecie ten topik w zastraszjącym tempie, niestety jestem już poza wątkiem tak więc życzę miłego pisania wszystkim :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desiree - ,mnie to bardzo interesuje. czyzbys za jakims sexem wygladala ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka- a henna? kiedyś sobie latem robiłam i miałam malowanie z głowy, i chyba wróce do tego obyczju,na co dzień jest super, na wiecór do mocniejszego makijazu trzeba wzmocnić tuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierki - sama bym zobaczyla :D ja tez lubie poogladac laski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desiree ...czego żeś tam szukała ? :D kolana mam do niczego :classic_cool: zdjęcia nie bedzie :classic_cool: kto polazł se już i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda ma swoja wersje..:O A jej " klamalam , no i co z tego" , oczywiscie wszyscy zyczliwie niezauwazyli..:O Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa- nie uciekaj, to nie jest dziaąłnie matematyczne, jak przeoczysz jedna liczbę-poległas , to raczej brazylijski serial , dziesięć odcinków minie a i tak się połapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava.... hennę robię tylko jak jadę na wakcje :) własnie jestem już umówiona na piątek.. :) bo wiesz...w niedzielę jadę na działkę wyrywac chwasty :D poza tym lubię wytuszowane rzęsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za seksem się rozglądałam, tylko zajarać chciałam :) I jakiś księżyc czerwony mi się wydał, to chciałam dokładniej zobaczyć i się wychylałam :) O matko... Połamać się albo jeszcze gorzej zginąć z powodu oglądania księżyca - to by było coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×