Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Sumienie k, jestem od paru dni. Chociaż na kafeterię trafiłem wcześniej, ale nie pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D bo adso klamie, chcialem was dziewczyny uprzedzic :p ma archaiczny nick, a mowi ze od paru dni, no ale poprawil wersje juz :p wiec przymykamy oko :D ano wlasnie jarek, cos mi sie zdaje ze specjalnie bys si enie ukrywal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem sumienie, z czym kłamię? Jaki archaiczny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe :) No wlasnie nie, a raczej od dawna juz nie :) Ale ktos tu jest przewrazliwiony:)) To sie leczy Pani C ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nei wiesz o czym mowie to ci nei powiem, przynajmniej jak znowu bedziesz klamac to latwo cie bedzie rozpoznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise, nie narzekam. A Tobie się takie \"chamstwo\" podoba? :) To żadna sztuka rzucać mięchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie k, nie mam zielonego pojęcia, o co ci chodzi. Naprawdę chciałbym cię facet zrozumieć, ale nie wiem o co biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak przelecicie p ostatnich psotach jarka to zoabczycie ze on prawie nie rzuca miechem :D raczej zgrabnie dobiera inwektywy i miksuje ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powiem ci bo sie starasz a ja ci zabawe psuje :D jak se klikniesz na nick, to na koncu masz liczbe porownaj sobie swoja z moim na przyklad widzisz o ile nizszy masz numer? a ja tu jestem od ... kurwa pol roku ponad, przykre :D w kazdym razie, nick twoj ma kilka lat pewnie :p to i troche mi nie pasowalo do stwierdzenia ze od paru dni jestes i nic nie pisales tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim stylu?? Widocznie nie osiągnąłem jeszcze danego stopnia wtajemniczenia :) Deko - świetne fotki, bardzo ładna jesteś Same brunetki tutaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jaka to opłata? ostrzegam :P rozbierać się nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie, nie wiem, czy ty starasz się mnie sprowokować czy co? Odpuść, bo to ci się nie uda. Przepraszam, ze wchodzę ci w paradę, co widocznie nie bardzo ci leży, ale tak jak pisałem - jestem niekonfliktowy. Co do nicku - tak jak napisałem - znalazłem kafe jakiś czas temu - jak dawno to było, nie wiem. Napisałem tylko parę postów w temacie, który mnie interesował i przez który znalazłem kafeterię. Nie zgodzę się, że było to kilka lat temu, czy rok? Może - nie zaprzątam sobie głowy takimi pierdołami jak cyferki, statystyki, których notabene w dalszym ciągu nie widzę. Ale jak dla ciebie, to moge napisać, że siedzę tu od zawsze. Nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×