Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Bywam, hmmm...tak sobie mysle ze fotka Twoja i wieczorem imprezka powitalna( inaczej mowiac ty przynosisz procenty) w zupelnosci wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k, radziłbym się nieco oderwać od wirtualnego świata i zresetować mózg. Może wypad na piwo? Początek weekendu to dobra okazja do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnei sie nie martw, a z twoim propozycji nei skorzystam, mam lepsze pomysly na rozrywke niz piwo w piatek wieczor :D ale widze ze nadepnalem na odcisk :p :D housa to ja bym na sniadanie zjadl :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADSO - że tak powiem, wiem, ale dzięki:P skromność a sumieńka to tylko takie podobne popaprańce jak on zrozumieć mogą;) hehe, swoja drogą nie dziwne że nic nie rozumiesz, skoro tak krótko tutaj jesteś, posiedzisz pół roku to zrozumiesz więcej;) jedni się czepiaja drugich bo wiedzą lepiej co ktoś wie, inni mają manie prześledawczą, a jeszcze inni udają że są najnormalniejsi. a i jeszcze nalezą Ci się pewne wyjaśnienia ode mnie które będą zawarte w mailu, którego postaram się wysłać w te pędy jak się to mówi. a Ty sumieniek siedź cicho czasem ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś z Wrocławia lub okolic bez planów na weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy o jakich okolicach piszesz bo wkońcu kraków okolicą również być może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge siedziec cicho jak ktos oklamuje moje owieczki :D ja z tych z mania przesladowcza, dlatego sprawdzam wszystkie nowe nicki :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jakby ktos chcial podaje maile do wysylania fotek ;) tolewymail@o2.pl analzerozerodupa@o2.pl oczywiscie odesle swoja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie, szczerze mówiąc to mnie facet przerażasz, ale żeby było ci lżej na sercu, to powiem, że wierzę w tą historię z numerkami. Kreda, ja się nie reklamuję ;) po prostu szukam dobrego kompana do wspólnego wypadu na browar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze cie przerazam, faceci tak maja przy mnie :classic_cool: :D a jak nei jestes w stanie objac swoim rozumem tego co napisalem, to po prostu uwierz, masz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie tak nei rpzejmuj czlowieku, pisze to polzartem przeciez :o tylko to ze tak reagujesz troche mnie niepokoi :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×