Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
ja właśnie Was przeczytałam ale nie łapię tematu :) jednakowoż pozdrawiam {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nocny jastrząb - nie przyznawaj się, stwarzasz pozory jakbyś o czymś z kredą rozmawiał :p dawno mnie tu nie było bo miałam fajniejsze rzeczy do roboty :D włączyłam kafe godzinę temu ale na razie nie wyłapałam żadnego tematu wartego uwagi, zmuła - a może to ja odwykłam? niech ten stan trwa :D poczytam książkę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mnie zjebali na forum z tatuażami? że plagiat, że zrzynam, że kopiuję czyjeś pomysły.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszek na kafe siedzi juz dluzej niz ja, wiec uzależnienie ma w krwi:D (chyba ze o innym uzaleznieniu mowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę tego olać, bo nie skopiowałem tego od nikogo, tylko rysunek taki znalazłem i mi się spodobał i mam go..... a nawet jeśli to plagiat.....przecież jak ktoś idzie do studia tatuażu i wybiera sobie wzór smoka, i go tatuuje, a potem przychodzi też ktoś i wybiera sobie wzór smoka i sobie go tatuuje, a potem znowu ktoś przychodzi i wybiera sobie wzór smoka i go sobie tatuuje...a potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygarnąłem, powiedziałem i chciałem jeszcze coś dodać, ale na tym forum jest tak, że nie można wpisywać postów raz za razem, trzeba poczekać aż ktoś inny coś napisze.... jeszcze chciałem, żeby mi przesłali inne zdjęciektóre widziałem na tamtym forum, bo chę sobie zrobić jeszcze jeden tatuaż, a oni, że jak ja śmiem.....:p :o NIE JESTEM GEJEM!!!:D:D:D kreda!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba juz za późno kredka czemu mi nie powiedzialas wczesniej>?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcę żebyś przefarbowała się na czarno (ewentualnie rudo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze nia miałam okazji wykolejonego poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×