Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

To czysta fizjologia sumienie , zadne zboczenie :P No , Twoja metode wyprozniania mozna by pewnie podciagnac pod jakies skrzywienie, ale to z koleji psychiatria. Tak wiec nasza ynteliygentna konwersacja wciaz oscyluje w granicach medycyna :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde zartuje z tym drzewem i oknem, neijestem az tak wygiety zwyczajnie trzymam do oporu, po czym ide w odwiedziny do sasiadow po chwili konwersacji pytam gdzie lazienka, a po zalatwieniu sprawy udaje ze przypomnialem sobie ze zostawilem zelazko wlaczone i ulatniam sie dyskretnie na osiedlu wolaja na mnie wit zelazko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, biorac pod uwage ze kazde osiedle ma swoja poczte pantoflowa, i z troski o Twoje zdrowie , radze Ci -- nie trzymaj jednak do oporu, bo mozesz miec problem z tym ze sasiedzi nie beda chcieli drzwi otwierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznie :) Ja dzisiaj zrobie spagetti bolonese . Zawsze sie tym ratuje kiedy nie chce mi sie stac przy garach :) Na szczescie dzieci bardzo lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, poszczekac to ty sobie mozesz do swojego meza. poki go jeszcze masz :P Nic nie wiesz o mnie jako o matce :) Dwoje z moich dzieci , to dzieci szkolne, ktore maja teraz wakacje. I ostatnia rzecza jaka chca teraz robic to bawic sie z mama :) Moje zadania w tym okresie sprowadzaja sie glownie do odwozenia i przywozenia, no i naturalnie gotowania posilkow. One wola bawic sie z kolegami w ogrodzie, jezdzic na basen, wycieczki , chodzic do muzeum a to wszystko organizuje im dom kultury, do ktorego na okres wakacji zostaly zapisane:) Moje najmlodsze dziecko , jak to z najmlodszymi bywa , biega prawie wszedzie za nimi :) Ale skad ty to mozesz wiedziec, prawda ? :) To prawda ze sa okresy kiedy bywam tutaj wiecej, ale nawet moj najintensywniejszy pobyt na kafe za nic nie przebije ciebie :) Gdyby byl w domu moj maz, z cala pewnoscia nie moglabym i nie chcialabym spedzac tyle czasu na kafe . Ale o tym tez nie masz pojecia, prawda ? :)Ty wolisz siedziec 20 h na dobe , na kafe , wysylajac fotki, i srajac z radochy przy kazdym komplemencie( co moze swiadczyc o tym ze brak ci tego w domu) . Chetnie flirtujesz z kazdym meskim nickiem, ( tego tez pewnie nie masz w realu ), rozkrecasz sie jedynie przy pustych tematach typu paznokcie , lakiery kuse sukienki , wydekoltowane bluzki i dupa w kazdym sensie. Jest pusta lalka, jedynym twoim atutem zapewne jest tylko to co masz miedzy nogami i nad pepkiem:P Ty chcesz mnie posumowac? TY?! Ty mi piszesz o znizeniu sie do mojego poziomu. Puknij sie w ten pusty leb, do mojego poziomu to ty nie siegniesz nawet jesli podskoczysz. I jeszcze jedno, to TY nie sadz mnie swoja miara. I nie wciskaj mi kitow o tym jak twoj maz za toba szaleje. Jaaaaaasne , szaleje , chyba tylko z nerwow , ze kolejna noc , musi w lozku spedzic sam, bo szanowna malzonka, podnieca sie na kafe...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, sugerujesz ze siedze na kurniku kiedy nie ma mnie tutaj :) To napewno wiesz , jaki mam nick tam? Bo przeciez nie robisz z mordy trampka , prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami no jasne że interesuje. kredka właśnie co ja bedę robić w nocy jak Ciebie nie będzie:P frr i sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też gatuje, już mi nawet zadzwonili, że moge ziemniki nastawić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×