Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

idę spać bo nudą tu wieje....... czy ktoś widzaił tamari? tą od analu? bo już dawno jej nie widziałem:) tamari🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja setki razy dzwoniłam do doopnych konsultantów Turq:o tak jakoś weszło mi w krew, co by fajne fotki przesyłać na maila, a jak czegoś nie mogę dopiąć to się wkurzam:o a tak analzerozerodupa mi sie spodobał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda to TY? ale jajca a ja se mysle; ze znowu przychodze i jakies nowe i nei znam :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, kto mi zapierdzielil moj login mailowy? :O 😠 pisze z burzujskiego ale mam dosc juz proszenia sie, zwlaszcza ze mi kazal nie usuwac historii i co wejdzie i zobaczy kafeterie, jak sie udzielam na co drugim toipiku o seksie :D chyba se odpuszcze internet na te 2 tygodnie :O jeszcze 2 tygodnie i wracam do polski i jszcze tylko wakacje w zakopanem i sie wyprowadzam z domu :D i zastanawiam siez czy kaske przeznaczyc na prawo jazdy ( z 1600) czy na kurs handlowego francuskiego (2000 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze masz racje zwlaszcza, ze wlasnie bede mieszkac z przyjaciolka i jej chlopakiem,a oni maja samochod :classic_cool: beda mi pozyczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morda, a ktoz jest taki walniety, zeby mi taki nick zapieprzyc? ;] ja angielski bede miec obowiazkowy od pazdziernika na studiach i basen podobno chociaz wolalabym miec koszykowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co napisalas po francusku to nei ma zadnego sensu buehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podobno nie, bo moj kierunek ma podobno obowiazkowo basen ale nie wiem, tak mi ludzie mowili tzn wf ja i tak moge miec przepisany, ale lubie, wiec nie pogardze ani basenem ani inna dyscyplina, ale wole kosza, bo lubie kosza ;) a plywac nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analku (kurde jak sie koledze niedawno po tych rozmowach z tamari zwierzylam z mojej checi sprobowaina kiedys anala, to teraz ANALKU do mnei mowi buehehe :D), ja sie nie gniewam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie, bo u siebie w miescie mam tak z 200 metrow do basenu i do kortow tenisowych, wiec i tak kupuje zawsze karnety :) wiec basenu to mi nie brak a w kosza ciezko znalezc ekipe, zeby pograc ot tak sobie, a cala podstawowke i liceum kochalam wlasnie koszykowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w liceum tez gralam w kosza, wtedy to lubilam, ale dzisiaj nie wyobrazam sobie latac za pilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja sie jeszcze gowniarsko czuje, to se moge polatac buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lyzwy :D w ta zime kupoilam sobie takie zajebiste, az do czeladzi po nie jechalam zaraz znajde na necie to ci pokaze BOSKIE tylko kurwa lodowisko w sosnowcu czynne sobota i niedziela 10-13 :O a jak nam na miasteczku moim zrobili sztuczne to mialam siniaki przez miesiac, bo co 2 metry byla jakas dziura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×