Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

hehe ile juz masz? slyszalam, ze jak sie zrobi jeden to chce sie wiecej, dlatego ja nie mam zadnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na oku trampki na gwozdziu na plecach, albo napis na ręce, albo uśmiechnięta i smutna twarz, albo czaszka, albo jakiegoś złego clowna, czy jokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr to sobie przyklej:P potem Ci sie znudzi i co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda ha ha ha:( nie znudzi mi się deko, bo mam juz jeden tatuaż trzynaście lat i bardzo mi się on podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal jestem za tym, zebys sobie zrobil na czole :D znam chlopaka, ktory po pijaku sobie zrobil i musi caly czas nosic grzywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale im wiecej to tym mnie ci sie bedzie podobac. -- ucho mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - moja krolice tez ucho boli :P jakas plaga chyba :o musze jutro do weterynarza jechac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem ludzi, którzy robią sobie rekamę na czole w postaci tatuażu....:o i widziałem kiedys najebanego gościa na plaży, któremu"koledzy" wycięli napis w kartonie "JESTEM GUPI" , przyłożyli mu na plecy.........i tak się opalał najebany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w slangu męskim "ucho" oznacza "cyc" np: "zobacz tą laskę jakie ma duże ucho(cyc)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr - pamietam, w podstawowce jak chlopacy wyrywali dziewczyny to mowili, ze maja fajne uszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bez slangu męskiego. mnie boli ucho to od słuchania -- a tymczasem dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, cycków nie masz, ale twarz......oczy...... a w czarnym? rewelacja.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam ciezka noc przez ta moja krolice :o boli ja ucho i do tego ma katar, wiec jak znam zycie bedzie rzygac cala noc :o teraz mi siedzi na kolanach i mam nadzieje, ze dopoki nie wroci do klatki nie pusci pawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos "kurewsko się nudzę" ....u nas, w pniewach stoja bardzo ładne kurwy.....aż szkoda że to kurwy, na prawdę ładne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×