Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

korzystając z okazji, że jeszcze tu jestem, choc nie na długo, bo rano trzeba wstac i bydło zapędzic na pole, wyrażę opinie na temat tego przyprawiającego o mdłości zdjęcia - mejk mi sik na sam widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie - o duchu o tej porze to ogladac nie bede :D jutro rano sobie zobacze :P mowilam, ze odbyt bedzie mial branie i posypia sie komentarze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D o tej porze juz mi wszystko jedno z ktorej strony :D ide spac, bo od 9 musze byc jak skowronek :o :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa burzuje mi nie zaplacili tyle ile mieli i juz szykuje zemste a tymczasem przypalilam im obiad :) popoludniu prasuje wiec ups, pewnie cos sie niechcacy przypali :) burzujskie kurwa jebane kurwy czy oni nie wiedza, ze nie zadziera sie z kims, kto robi mu zarcie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 400 euro probowalam, ale ona sie wyparla opowiem Wam popoludniu ale kurwa .. ladne chamstwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec, wlasnie wrocilam z policji, gdzie 2 panow policjantow bardzo, ale to baaaardzo mi pomoglo, zadzwonili gdzie sie dalo, pomogli mi wypelnic co sie dalo, policzyli co sie dalo ( a jeden nawet sie umowic chcial :classic_cool:) no i - nie mam nic do stracenia - jak mi suka nie zaplaci, to inspekcja pracy ja dojedzie :D ale o tym czy mi zaplaci czy nie dowiem sie dopiero w niedziele, jak juz bede w paryzu (zeby mnie suka nie wypierdolila z domu teraz). kurwa, co rok jezdze od 4 lat chyba do francji i pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo. Albo suka zaplaci mi 500 euro (bo stowe mi jeszcze wisi) albo zaplaci - uwaga - 2000 euro. tylko ze to potrwa i nie jest pewne, no ale ja nic nie ryzykuje, a jak suka chciala byc cwana i mnie oszukac, to przynajmniej niech sie podenerwuje i nastepnym razem zastanowi zanim kogos oszuka. takie numery to nie z turquoise :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mi sie podobalo, jak pan policjant dzwonil do inspekcji pracy i chcial dac na glosnomowiacy i ta babka w telefonie go spytala, czy ja zrozumiem, a on, ze tak, ze swietnie mowie po francusku :classic_cool: sorry, musialam sie pochwalic :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mysmy sie umowily na 1500 euro, a ona mi dzisiaj mowi, ze nieprawda, bo sie umowilysmy na 1100 :O i najpierw bylam mila a potem sie z nia klocilam. i gowno, ona idze w zaparte, ale mysle, ze specjalnie to robi, bo w koncu powiedziala cos w stylu \"moze i tak powiedzialam, ale nie pamietam juz, w kazdym razie mialam co innego na mysli\" :O 2000 to ona mi zaplaci zamiast tych 500, bo jak na policji dzwonili do inspekcji pracy to mi wyliczyli, ze pracujac w soboty i niedziele, bez urlopiku, bez dnia wolnego, po 10 godzin dziennie (zamiast 7 jak normalny francuz) plus oplaty socjalne (emerytura ubezpieczenie itd) baba mi wisi jeszzce 2 tysiaki :D plus grzywna, bo nie jestem \"declaree\" - bo mnie zatrudnila na czarno. ale mnie wkuuuuuurwili dzisiaj. i poza tym kurwa robie duzo wiecej niz sie z nia umawialam na poczatku, wiec ja tego tak nie zostawie, bo 500 euro piechota nie chodzi :) na glupia polke nie trafila. i wisi mi co ona miala na mysli, bo umawiala sie ze mna tak i tak i kurwa niech przywiazuje wieksza wage do tego co mowi nastepnym razem pierwszy raz burzujska rodzina i pierwszy raz spotkalam nie taka sytuacja chyba im ktos wiecej kasy ma, tym bardziej skapy jest faktycznie :O i wreszcie kurwa jak sie spytala ot tak sobie czy CA VA to jej powiedzielam, ze nie, ze CA VA PAS, i ze nie bedzie ca va pas dopoki mi nie zaplaci 500 euro. ale koperte ze skarga pokaze jej dopiero w paryzu. i przenocuje u kolegi, bo u niej oczywiscie nie chce:O a ze to babka na wysokim stanowisku, dyrektorka czegos tam, to takich probe.lemow z inspekcja pracy tez chyba miec nie chce wg mnie da mi ta kase a ja na do widzenia jeszcze ja zjebie tak ze popamieta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest pewne, poza tym bedzie dlugo trwac - i toczyc sie miedzy polska a francja :D wiec mnie zadowoli te 500 na ktore bylam z nia umowiona na poczatku ja chce tylko uczciwosci :O a jak jej powiem teraz to mnie wypierdoli z domu i nie da tej 100 zaleglej i tego biletu di paryza wiec powiem jej w paryzu przed jej drzwiami,z e dziekuje, nocuje gdzie indziej i albo wysle ta skarge jeszcze dzisiaj, albo ja potargam jak da mi te 500 euro ktore mi obiecala na poczatku i jeszcze jej wygarne ze pracowalam dluwej niz powinnam ui robilam duzo wiecej no i powiem jej to jak mi juz da ta stowe bo jak by tak babka nie chciala jednak to bede miec chociaz to 100 :) kurde, 2 godziny na policji dzisiaj siedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam z nimi dzisiaj tam :D fajni sa policjanci francuscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci powiedzialam co mialam Ci do powiedzenia i odczep sie wreszcie :O i to nie jest foch, tylko koniec naszej znajomosci :O ach zapomnialam, ze my przeciez nawzt znajomymi nie jestesmy :D spadaj juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×