Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

o temat przewodni topicku... ...nie o Waszą rozmowe bezpośrednio ... ale cóz to takiego pokazac siebie : ) spoko,juz się nie wcinam ...:) milego wiecoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - dwie :D ja wczesniej machalam, ale nie widzialas :D wcale nie siedzialam az tak dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze :) niech będzie :) bo wiesz ...jak to jakis fajny przystojniak jest tym fryzjerem..... i tak długo można repecić z tymi włosami ...to moze daj namiar :D PS, fotka jest ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - bo odswiezanie to juz taki nawyk :P dobranoc 🖐️ pestka - moj fryzjer jest gejem :classic_cool: dzisiaj byly robione jakies zdjecia, ale nie chce mi sie ich kopiowac do komputera :P jutro sie tym zajme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gej też może być przystojniakiem :):):):) mam przyjaciela geja.... ❤️ :) JUtro fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mieszkalam z gejem :D fajny facet ale moj fryzjer do najprzystojniejszych nie nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy uwarzacie, ze jezeli komus sie wyrzadzi nieswiadomie krzywde to temu komus nalezy sie olbrzymie odszkodowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi - to zalezy czy pytasz od strony prawnej czy normalnie :D pestka - no raczki to ma zlote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tu absolutnie nie chodzi o mnie :) tylko dzisiaj ogladalam w telewizji reportaz i ostatnio tez, i ludzie rzadaja kupy pieniedziy za wyrzadzona im krzywde i tak sie zastanawiam czy nalezy im sie i co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu chodzi o takie cos, ze chlopczyka wzieli do szpitala z bolem brzucha i go troche tam zaniedbali bo nie wykryli choroby, dopiero jak rodzice go przezniesli do wawy to wykryto raka jelita z przezutami i rodzina za to zada 200 albo 300tys i co miesiac 1500 zl a inna sytuacja to byla z blizniaczkami, jak sie urodzily to zostaly podmienione w szpitalu( myslalam, ze takie rzeczy to tylko w ksiazka :p) no i po 23 latach wyszlo to najaw w koncu i tez zadaja 300 tys dla kazdego, kurde strasznie duzo kasy, ja rozumiem, ze to wielka krzywda, tragedia ale nalezy im sie? kasa i tak nie zalatwi tego co w srodku na gorze zrobilam blad :D przyznaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×