Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wkurza mnie ta reklama openfinances, ktorej nie moge zamknac. jest wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o frrr czekalam az przyjdziesz jednak nie robie tatuazu doszlam do wniosku ze to glupie :O przynajmniej napis, bo nic madrego mi do glowy nie przyszlo czy motylki na nadgarstku tez sa glupie? :O kurde nic mi sie nie podoba no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nad majtkami z tylu albo sprzodu (z przodu?) to byl pierwszy plan kuurde pierdole, nic nie robie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdxzam, bardzo głupie to. -- cc-to szybko zatęskniłeś, nie spodziewałam sie że wogóle będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dzisiaj lenie, nawet wylaczylam telefon, zeby nikt mi nie przeszkadzal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale sie wku...rzylam :( zamowillam 2 zegary-te chodzace wstecz, jeden wyslalam jako prezent, drugi maialmw domu, dzis otworzylam, bo byly pieknie zapakowane i sie zalamalam-to nie te co mialy byc, ajkies badziewne ze zlotym , Boze jaki wstyd :( zamawialam takie http://www.panel.escpoland.pl/covers_ready/339414_o.jpg a dostalam takie http://www.sklep.agaton.pl/photo/min2_2749-1.jpg jestem zdolowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi zalezalo na tym 1 szarym, mimo, ze tez kiepski to mial byc dla faceta a tam jakies badziewne zloto, Boze czemu mam takiego pecha zawsze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten na ktorym zalezalo "poszed" w swiat poczty polskiej, moze zaginie hihi... kurde juz nic z netu nie zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz "po ptokach", nie potzebuje nowego zamawiac, a ja im taki mega komentarz wystawilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się stałam netozakupocholiczką, jak narazie wszystko przychodzi:D -- cc - tego to nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sobie ufarbowalam wlosy, a poza tym caly dzien sie leniłam i nawet tel wylaczylam i nikt mnie nie meczyl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak napisać, ale stwierdzilam, że moze lepiej nie. a tu masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro nie powinnam to nie będę:P hehe ale pamiętaj co napisałes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha sportowo kibicuje Cracovii;) masz to czarno na bialym. pamietam co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×