Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

poszukująca --> no tak wyszło, że ja nie potrafię się nie uśmiechać... ta cecha doprowadza większość moich znajomych do szewskiej pasji..., ale... dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia wyślij mi swoje zdjęcie proszę owa_ofieczka@o2.pl ... bardzo ciekawa Ciebie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujaca no to cisze sie:) a jak sobie mnie wobazalas??:D ja wlasciwie nikogo nigdy nie staralam se wyobrazic;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia --> dziękuję :) już odesłałam... piękne zdjęcie :) c.r.e.a.m --> z jakiego miasta?? taki topik już kiedyś był, ale co tam :D na razie jeszcze wiedeń, a już niedługo z powrotem łódź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszukujaca - dopiero teraz mi sie wyslalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia niestety nie posiadam dużo zdjęć, na których jestem sama, to było jedyne, które nadawało się do publicznego pokazania... ale oczki mam, jestem tego pewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, to moze ktos jeszcze mi przysle zdjecie? odesle moje :) edziak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja poproszę chinka, chociażby tego powodu, że obie byłyśmy kiedyś napiętnowane przez nową w mieście...pamiętasz , jej stopkę, że jej wrogami na kafe jestem ja i ty?:D dawaj fote:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×