Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Przez korytarz w samolocie idzie pilot ze spadochronem na plecach. Jedna z pasażerek z przerażeniem pyta: - Przepraszam co się stało? - Nic takiego, jak u każdego z nas, każdego dnia, problemy w pracy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czym się różni mucha od męża? > Mucha jest upierdliwa tylko latem. :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? > - Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do > łóżka. > - Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie do lodówki. > :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym sie rożni młoda kobieta od dojrzałej? młoda ma miedzy tzytzkami wisiorek, a ta druga pępek:) brutalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutalne i nie do konca prawdziwe.To moze i funkcjonowalo ale jakies 15-20 lat temu.Teraz sa inne czasy.Spojrzmy na nasze matki .Pamietam moja , kiedy miala tyle lat co ja dzisiaj.Styl , garsonka, z bukle(czy jak to sie tam pisze), trwala ondulacja.Na ulicach istnialy dwa rodzaje trwalych, na wlosy krotki i pol dlugie :) Kobieta z trzydziestka á 40 czy juz po, nie bylo roznicy .Podejscie do takiej bylo takie same.A dzsiaj? Niejednokrotnie30, 40letnie kobiety wygladaja lepiej niz 20 latki.I nie tylko na zewnatrz, nie chodzi tylko o ubrania, lepszy gust, smak w doborze.Bardzo czesto maja lepsze ciala, jedrniejsze nawet.Spojrz ile na ulicach 20 latek, zapuszczonych, otluszczonych, z niedomytymi wlosami.Za to w biodrowkach, i owym pepkiem miedzy piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko taka odpowiedz była na żarciki pestki na facetów:) oczywiscie, masz racje-czasami, a właściwie nawet w większości, kobiety dojrzałe są bardziej sexowne od tych dwudziestolatek z nieumytymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno biala masz w 100% rację... jak patrzę teraz na niektóre kobiety z 2 czy 3 dzieci, to naprawdę zazdroszczę im wyglądu... szczupłe, zadbane... nie mówiąc już o kobietach starszych... naprawdę niejedna wygląda lepiej niż moje koleżanki ze studiów... a co do kawału frrr --> jak to dobrze, że ja nigdy nie będę miała pępka między piersiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam zrobili przymusowy odwyk! Daliscie rade ? Nie bylo zadnych trzesacych sie rak, drgawek, napadow paniki itp ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś no.... Tak Cie zachwalają że taki przystojny żeś, to daj mi też zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko projekt tak może stwierdzić \"gupie pipy\" 🖐️ papierufka Chnka:D to rozpusta dawać lekko zużytą:p a zresztą co mi tam-już se popłakałam na \"kulturze\" prawda nożyczka?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×