Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Ja by też prosiła o polecenie jakiś cudownych specyfików :) Na razie zaczęłam ćwiczyć, ale o konkretnej diecie w moim przypadku nie ma co marzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava, ja mam obsesję😭 codziennie staję i cieszę się jak dzieciak z każdych spierniczoinych kilogramów:classic_cool: obiecałam dzieciakowi, że na plaży będę, jak jego dziewczyna, a ona waży 42kilosy😭 jak nie będę tu pisać to jest równoznaczne z moim zgonem z powodu anoreksji:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba tu kogoś nakręcić, żeby Aravy zdjęcie wysłał :) Nożyczki a Ty masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, papierowe, dawno sie nie widziałysmy, jestem ze 4 na plusie jak nie lepiej i zmarszczi mam, o tu! (dziabie palcem w okolicy kąta oka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, pomylilam się :) To Neurosa mówiła, że kto inny może jej fotkę wysłać :) Tak to nie chcę, tylko za zgodą właściciela :) Arava nie bądź taka, pokaż się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to musiałabym poszukać, bo w domowym kompie nie mam fotek, tylko w robocie ale dawaj pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie - jak na złość nie ma dzisiaj nikogo, kto by miał moją fotkę... nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Arava, niech stracę :) Wysyłam. Tylko proszę kota nie komplementować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w międzyczasie ściągnęłam własne zdjęcie z n-k :p dajcie maile to Wam wyślę (Papierowe Nożyczki i desiree83) :D liczę na rewanżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co z kotem?? Wszyscy zamiast pisać, że ja taka piękna, to że mam ładnego kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruba! i śliczna:Pjak krowa kosmiczna;P idę z psem nie pobiegam, pada , a ja mam białe niki,zamszowe, szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ja codziennie mam kotków na wagony, nie robia na mnie wrażenia.ale Ty -sliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waż od pralki
a ja nie chcę niczyjej, nikt nie chce mojej i dzięki Bogu jesteśmy na zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo, a Ty chyba za bardzo siebie krytykujesz... Też jestem gruba... A kto powiedział, że kosmiczne krowy są brzydkie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×