Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
no co tu dużo mówić... już od 2 lat konkuruję z wirtualnymi dziewczynami z całej Polski, nic mnie nie zadziwi, wyjaśnienie jest takie, że się czepiam i go ograniczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, nie jestes brzydka, ktos ci tak powiedzial, czy sama sobie wmawiasz? a co do wybryków z osiemnastolatkami:), to ja tez flirtuje sobie z nimi, ale moja zona o tym wie i wie ze to tylko zabawa, nic nie ukrywam przed nią:) acha i ja nie z osiemnastolatkami tylko tak po trzydziestce mam kolezanki z netu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak się wyniesie? :( a ja wcale tego nie chcę... frrr - po pierwsze - ładne fotki :), po drugie - są pewne granice, których osoba będąca w związku nie powinna przekraczać, jak np. potajemne telefony, sms-y, w których operuje się słowem kochanie, odrabianie za jakąś siksę prac domowych :o etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie neurosie nie dziwie, kocha go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no, boję się że mnie zostawi :( poza tym mamy ślub kościelny, wspólne sprawy majątkowe, no i wierzę że jeszcze się coś zmieni na lepsze :) ale tych młodych kurewek to zdzierżyć nie mogę, cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi właśnie pierrot przypadł do gustu jako jeden z nawet kilku tysięcy wzorów, tylko boje sie żeby mi go nie spierdolił tatuujacy.... życzcie mi powodzenia PS.czy wspominałem już ze możecie mi pogratulować córeczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie - jagoda neurosa, nie boj sie, nie zostawi cie moim zdaniem powinnaś go naprawdę ostro opierdolić i nie odzywać sie jakiś czas, zobaczysz, ze sam by przyszedł do ciebie (ja bym przyszedl pierwszy w takiej sytuejszyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratulacje, jesteś prawdziwym szczęściarzem - śliczna żona, dwójka fajnych dzieci, aż mnie skręca z zazdrości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - jakies pietnascie lat temu - kolega, ktory ma wytatuowany krzyz do gory nogami na ramieniu, wielbiciel lucyfera, zajmowal sie robieniem tatuazy domowym sposobem - igla do szycia miedzy czterema zapalkami, obwiazana nitka. zrobil mi moj zodiak - waga, wstyd mi bylo sie pokazywac, wiec musialem isc do studia zeby mi TO zakryli jakims innym tatuazem, mam tribala i tez bym chetnie sobie go powiekszyl....jak ktos ma jakies koncepcje na dorysowanie dalszej czesci mojego tatuazu, to zapraszam do probowania (jutro zrobie sobie zdjecie i przesle zainteresowanym) dzieki za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie? ok, jutro ci wysle:) a tatuaze tez robi twoj ukochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosa już nie gadaj ze tak ci źle w życiu;) wszystko masz na swoim miejscu, jesteś inteligentna, fajna ładna, no i tez masz męża przystojniaka przy sobie:) ułoży wam sie, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
inteligentna, fajna, ładna - i uwiązana przy mężu, który tego nie zauważa :) zresztą nieważne, nie chcę zepsuć topiku narzekaniem, będzie dobrze, pomimo, że dzisiaj anulowano mój urlop który miał być w przyszłym tygodniu :( może wytatuuj sobie skrzydła Dody Elektrody na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś drażni mnie gdy widzę, słyszę DODA brrrr a jak ci anulowano urlop, to idź na L-4, a co! trzymajcie sie, ide pic.... w tej entuzjastycznej dla mnie chwili moge nawet jarka pozdrowic🖐️ mowie ci chłopie - jak fajnie mieć dzieci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka 🖐️ mam coreczke:) ale teraz ide juz pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie FRr.... gratuluję ;) to fajnie że mówisz że fajnie mieć dzieci ;) pij ....bo potem obowiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
L4 nie wchodzi w grę, jestem zdrowa jak koń :p dzięki Pestka :) no i ja też uciekam bo obowiązki wzywają, wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowicie echhhhh.... wpadłam do siebie do biura i nie wiedziałam gdzie wsadzić łapy haha..... ale lubię to zamieszanie w sumie :) a co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neurosa, nie zauwaza Cie bo wie ze nie musi .jest Ciebie pewien.Wie ze zawsze bedziesz na swoim miejscu.Nigdy nikomu nie wolno oddawac sie calkowicie.Zycie jest brutalne. nie chcesz go wywalic z domu, wiec Ty \"wyjdz\" . Pisze w cudzyslowiu, bo to przenosnia.Przestan sie nim interesowac, zacznij ubierac albo malowac inaczej niz zwykle.Wychodz wieczorami z domu, chocbys nie wiem jak byla padnieta, i chocbys miala samotnie spacerowac w parku.Nie interesuj sie kompletnie, zadnymi jego sprawami.tylko tym co Ciebie dotyczy. Zobaczysz jak szybko do Ciebie przybiegnie.🌻Musisz byc tylko konsekwentna. Frrr, ten tatuaz na palcach stop, kojarzy mi sie z takim wieziennym tatoo, wykonywanym wlasnie igla na zapalkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×