Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie zwiewaj murzynkom, bo oni dobre są:) a powąchałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie na trzezwo jest nie do zniesienia, czy jak to tam szlo.. :P) Ide sobie drinka zrobic.Dzis zaden wymyslny, czysta i fanta.matka zanim moj szanowny malzonek wroci w domowe pielesze, stane sie alkoholiczka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos picia:) Teksty » P » Proletaryat » Chlajmy Jest sobota po południu W październiku, w sierpniu, grudniu Mamy siłę mamy rządzę Dość powodów nie pieniądze Dużo czasu jak cholera Choć to zajebiemy ryja Szlag z żonami i dzieciami Teraz wóda jest przed nami Już mi we łbie trochę trąbi Zaraz będzie ze mnie zombi Już pół litra i trzy ćwierci Kumpel gada coś o śmierci Co z pieniędzmi i z reformą Ach wyrżnąłem w szafę mordą Tyle tego z życia mamy Ile teraz wyłykamy Ref. Więc chlajmy teraz do dna to co się da Niech w koło kreci się świat I ze sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra;, ja lece do moich burzujow, pozdrowcie jarka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do piwka, to ja mam limonkowego desperadosa, hyhy zazdroscijcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam sobie kupic jegermaistera dzisiaj, ale pijam to tylko z redbullami itp, a ja dzisiaj pije zeby szybciej pojsc spac. Sobie tez musze wyregulowac rytm dobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie , nie. mialam na mysli tylko te wysokoprocentowe napoje :) Mleko i mirinda , niech zostana w lodowce.jutro na kaca bedzie jak znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...to ewentualnie Wykolejony... a jak nie to pewnie Ci się odbije tylko :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wyjdę na gupka jeśli zapytam co to jagermeister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony!!!!! Zanim ten lod zalejesz , daj troche!! Mi cholerka dzieciaki wszystki wziely, i nie bylo komu nowego zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyjdziesz Frrr :) To poza teqilka, i ginem z tonikiem, moj ulubiony napoj:) Ma smak inny niz wszystkie. Juz komus kiedys pisalam , smakuje jak galaretka waldmeister :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna _ ja tez uwielbiam tequile hehe a desperadosa lubisz? bo ja sie zakochalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaretka waldmeister....i wszystko jasne....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×