Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

hmm no to fajnie, bylam na duzo weselach a nigdy nie zwracalam uwagi co robia drozbowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa o to chodzi a jeszcze jak myslisz, bo zawsze cos tam kazdy gadal ze na wesele nie wypada lazic w czarnych sukienkach a ja zawsze chwodzilam, bo sie dobrze czuje w czarnym, ale jako druhna ? nie glupio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokretlo, możesz do czarnej kiecki zawsze założyć białe rajtki, takież buty i białe bolerko, bedzie kościołowo:D Nożyczka-też przeszłam przez scenariusze i kontrolowanie ich przez opiekuna stażu:o maaasakra:o teraz jestem dyplomowanym i mam w duuupie biurokrację, idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mordka :) jak przeczytałam o tym kościele i Twoich rodzicach to się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie babki, jaka niespodziankę chciałybyście dostać od męża na rocznice ślubu, gdybyście leżały w szpitalu z nowo narodzonym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram filiżanki ręcznie malowane.... widziałam taką cudną.... za 8 stówek :O buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordo ty moja, a na co sie spóźniłem, ze tak figlarnie spytam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, moja zona jakby dostała ode mnie filiżankę, to chyba by zrobiła wielkie oki ze zdziwienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRRR, cos szlaonego.Nie wiem , wpadnij na ododzial, z jakas orkiestra deta, albo przygotuj romantyczna kolacje, gdzies na jakims tarasie szpitalnym.wiesz, full wypas, swiece, muzyczka , bialy obrus. I wtedy mozesz podarowac jej jakis drobiazg.ale tylko dla niej. Nie zrob czasem, z okazji rocznicy slubu, prezentu w postac zapasu pampersow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, ale sie usmialem:) orkiestra deta na oddziale noworodkow:D papierowe, moja zona malo czyta:( chyba ze książki na temat, jaki aktualnie ma byc na sesji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przesadzilam z ta orkiestra, ale pomysl z kolacja jest ok. Napweno takiego wieczoru nie zapomni.tylko musisz sie zorientowac w jakich godzinach sa pory karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony :) czy dzisiaj też jestes ...hmmm... zjebany ? :P Turquoise ...dawno Cię nie było cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc turkus, jak tam podryw czarnych big daddy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a bo internet mi nawalil 3 dni temu :( nie wiem kiedy bedzie 😭 a murzynek mnie jeden podrywal ale zwialam mu :D to z wiernosci jarkowi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×