Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

martini ze spritem tez uwielbiam, no i tequile bum bum - smakuje podobnie tylko 100 razy lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, czy ktoś kliknął w linka którego przed chwila rzuciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kliknęłam...ale rzadko piję więc sam rozumiesz.... nie mam nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zabralam moja tepa szwagierke do polskiego sklepu.a ta zaczela sie wydzierac na caly sklep: zobacz , zobacz , polski spirytus!! Matko! Jaki wstyd :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak czarna fajne to, nie? bo nikt nie komentuje... i czemu wy kurde pijecie jakies drinki z marsa? 1 BRONEK 2 GIN Z TONIKIEM 3 ŻOŁĄDKOWA GORZKA Z MIĘTĄ + RED BULL (lub ewentualnie inny napój energetyzujący)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy klikneli a nikt nie czytał:( czarna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr; zoladkowa gorzka toja pilam chyba tylko z sokiem grejfrutowym, slyszalam ze najlepsze polaczenie ;) ja jeszcze malibu z mlekiem lubie i drinki z amaretto ;) lubie slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek to browarek a ta szwagierka to niezly numer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malibu to ja piłem 10 lat wstecz, żeby popisać sie przed laskami ze stac mnie na taaaakie drinasy:D wiadomo, młody gupi:o i tak na mnie nie polecialy:( raczej chciały żeby im tez postawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego nie posiadam uprawnień ? :O Tamarka.... ja się nie udzielam .... :P nie znam się.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka, to jest w ogole z innego swiata :) Zabil sie przez nia jeden facet , tzn, bo go juz nie chciala. i napisal list pozegnalny , a wlasciwie dwa.Jeden do niej , jeden zostawil, na szafce.I tam wyjasnil ze to wlasnie dlatego odbiera sobie zycie. No i kilka dni pozniej gadamy o tym, a ona mowi: ty , wlasciwie to nie wiadomo czy on popelnil samobojstwo. Ciekawe jaka podadza po sekcji przyczyne zgonu. ja mowie.No jak jaka, najadl sie tabletek. A ona mowi: iesz , niekoniecznie, moze napisal te listy pozegnalne i dostal zawalu? Wiesz , ja zadzwonie do znajomego policjanta i sie zapytam..:O taka tepa jest ta moja szwagierka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznalam wszystkie driny jak pracowalam w barze i z kucharzem popijalismy hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari zauważyłaś ze wszyscy pijemy?:) rzeczywiście zlot alkoholików wykolejony - brak dostepu:( nie no pestka nie pije:( nie należysz do bandy pestko;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znowu popijawa? ja właśnie zaczynam pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kolejny raz doprowadziłaś mnie do smiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc neurosa, jak tam sprawy? nie no, należy do bandy, przecież mrugnąłem oczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×