Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a ja nie mam:( tamari, widzę ze nie znalazłaś haka na mnie:) jednak jestem casanova:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łysinę jeszcze nie, ale zakola owszem, mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr kochanie bo sie nie patrzylam na Ciebie:D a zlosliwa umiem byc ale nie chce bo Cie lubie ja tam lubie jasne wlosy:) jak sa geste i ladny oedcien to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę zdjęcia tych, którzy zechcą wysłać :) Czarno Biała mi kiedyś dałaś do zrozumienia, że za dużo fotek bym chciała, a sama nadal tu przesiadujesz :p Jak frrr wysyła, to też chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda dzisiaj cały dzień spała, aż zona z nerwow poszła sie spytać pani dochtór;) co jest, ale ona powiedziała ze jagoda to niespanie nadrobi wieczorem, rzeczywiście, od osmej do dziesiatej pila non stop z cyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda nie ma co zazdrościć bo więcej mam z nimi kłopotu niż pociechy, mam je do połowy pleców jakos tak ;) i tak mnie denerwują, że chyba zetnę tak pod brodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr a czy ta blondyneczka na zdjęciu to równiez Twoja córa? (z tego ze strusiami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka ...no wiesz :( ja Ci nie powiedziałam gdzie jadę na wakacje .... obiecałam ze pojadę na działkę za miasto ...zeby Ci nie było przykro :( a Ty mi nie posłałas fotki 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna masz mnie z zona, ale niestety moja zona jest bez makijażu (ktory jak wiadomo ja uwielbiam), to zdjęcie z gór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi oczywiście standardowo nikt nie wyśle, jak z imienia i nazwiska nie wymienię?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz siostrze, że ma przeuroczą dziewczynkę :) a właśnie Kreda nigdzie nie dopatrzyłam się mopa!! :P tylko normalnie włosy !! :) ja się chyba właśnie tak obetnę,:) a tak w ogóle chciałabym mieć takie duże oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×