Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

dostałem od kogoś zdjęcia, ale nie wiem od kogo, bo ten ktoś nie wie chyba że zasada jest taka, ze w temacie piszemy" kto jesteś" czarna....golę głowę na trzy milimetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desiree :) jakie masz śliczne to zdjęcie z kotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony, no ja opcji o ktorej piszesz , nie bralampod uwage bo nie mialampojecia ze tak mozna:P) Dla mnie osobiscie gorsze jest jeszcze zapuszczenie, a potem zaczesywanie w celu ukrycia lysinki:) No ale o to Frrr nie podejrzewam nawet wiec nie wspominalam :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie już kiedyś pisałam że nie piszecie w temacie kto jest kto :( Kredka ..poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr fajna fota, a w czapce Ci do twarzy :) Nieważne, czy coś tam zakrywasz, czy nie, wygląda fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka a co miałem ci wysłać? bo w tym gwarze targowym jak na bema zapomniałem:( ps. ktoś był kiedys w poznaniu na bema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morda? ty mówisz o sobie brzydka? mam nadzieje ze cię nie obrazę, jak powiem ze jesteś całkiem ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twinky pamiętam jak pisałaś na czarno, że założyłaś ten temat na pomarańczowo, żeby się nie ujawniać od razu :) Ale zgubiłam się w pewnym momencie, więc nie pamiętam... Za to obstawiam, że jesteś Tamari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie pogadac, tylko trzeba miec pamiec fotograficzna. Na razie wylapalem tyle, ze pestka sie na cos obrazila, ktos mnie wygania i w dodatku nie dostalem od tygodnia zadnej foty. Czuje sie zagubiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaaaaaaa
ja bylam nie raz :P a Ty z pozn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie fo mi tu tylko powiedz co mam ci wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraziłam się na Frr..... :P:P:P olewa mnie 😤 a Ty Wykolejony :P gdzie fotka dla mnie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykolejony ja tez chce !!!! Mordka, wysylalas te zdjecie poltorej godziny, potem powiedzialas ze kobitko to niech tam--wyslesz.Az w koncu wyslalas Frrr i sobie poszlas :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×