Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

hola hola kreda:) nie narkomani, tylko od czasu do czasu, ale nie ciagnijmy tematu, bo nas zbanują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopa.. chyba jestem za bardzo spiaca ale nie zrozumialam drugiego zdania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze w obraczce to w klatce......ja tak nie mam wcale, nic a nic, oczywiscie zajmuje sie zona i dziecmi, ale dogadujemy sie tak, ze jak chce gdzies wyfrunąć to nie ma problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari....chyba nie, aczkolwiek nie miałem sytuacji w której mógłbym się pokusić o zakazany owoc..... na tą chwilę myslę, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr.. i wyfruwasz gdzies bez zony ?? i jestes jej wtedy wierny ? nie wyrywasz mlodych dupeczek ? ostro wymalowanych ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbys byl bez zony, pijany i jakas ladna laska by Cie chvciala uwiesc? } O jak jestem pijany.. mam w doopie kobiety.. jeśli chodzi o seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda:) racje masz...:) bambino, nie wyrywam, jestem z zona w takim polozeniu, ze nawet założyliśmy sie kiedyś kto pierwszy poderwie płeć dla siebie przeciwną..... było śmiesznie, zadnej zazdrości, pełne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie Ci, aczkolwiek mysle, ze daloby rade Cie uwiesc ale mam nadzieje, ze nie znajdzie sie taka dziewucha, ktora doprowadzi do tego, i przy okazji Ciebie do zajebistych wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi:) takie sprawiam wrazenie?:) ze dałbym sie uwieść? ale szczerze powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na poczatki jak dowiedzialam sie, ze masz zone to szok przeciez byl, myslalam ze taki sexiarz troche jestes:p i jestem pewna ze dalby rade skusic ;) ale jezeli sie mysle, to doceniam i szanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Tamari Poważnie, jak jestem porządnie wstawiony .. to nawet pocałować się nie dam.. no chyba że jakiś zauroczony byłbym co jakos mi sie nie zdarza ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia to ja jak jestem pijana, to najbardziej mi sie wtedy calowac chce, przytulac, kochac kogos i dobrego sexu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi:) bo wiadomo powszechnie ze babka po alkoholu jest łatwa:D kreda, w zyciu nie powiedziałbym, ze ty jestes taki dzik w temacie sexu, jak patrze na twoje zdjecie czemu nikt nie rzuca linka z dziarami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×