Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a ja wlasnie robie na gornej e lainerem, i to codziennie, a czasami na dolnej kredka, ale nie zawsze, a jak juz robie to wtedy te dwie kreski jakos zawsze lacze , w stylu "kocie oczy" bosko to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari ty juz nie pij dzisiaj chyba;) nie zebym ci madrosci prawił, ale jak mówisz ze się urżnęłas, to daj se luz:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr. cos Ty balabym sie, z reszta nie byloby takiego fajnego efektu, bo kolor bylby wyblakniety, nie taki czarniutki, swiezutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:D:D:D dziewczyny nie rozmawiajcie o makijazu bo mam erekcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi, zawsze mozna odswiezyc po wyblaknieciu..... a tak w ogóle to jestem umowiony na tatuaz na czwartek....mam swoje wzory, ale jak macie jakies ciekawe linki z ciekawymi tatuazami, to podrzuccie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr.. ale z tego co widze u moich znajomych, chodzi o tatuaze, to ten czarny kolor nie jest taki jak moj ulubiony kosmetyk, wiec wole sie meczyc codziennie i miec ladny, z reszta zawsze mialabym ten sam ksztalt, a tak moge sobie go zmieniac, raz tak a raz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🖐️ serio idziesz spac? leki bierzesz?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopa... to cienki bolek jestes :D slabo sie starasz :) ale jezeli podchodzisz do dziewczyn i prosto z mostu proponujesz im sex, to sie nie dziwie ze odmawiaja :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, odswiezasz:) wszyscy odświeżają....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tez bym zajarał sobie..... kiedyś z rok temu do tyłu paliłem ze szwagrem, naśmiałem sie jak nigdy w życiu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×