Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Na której stronie przepis na to ciastko?? Biorąc pod uwagę, że nic nie jem do soboty, żeby się zmieścić w kieckę na wesele, to chętnie sobie coś upiekę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam Twoje zdjęcie :) Jesteś trochę podobna do mojej dobrej koleżanki :) Sorki za zmianę tematu, ale może się zdarzyło komuś, że zdjęcie w Wordzie po wybraniu otaczania tekstem znikało?? Bo nie wiem, co z czymś takim zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kreda ale Ci fajnie, kiedy w koncu u mnie tak bedzie, kurwa, caly czas pada, i tak szaro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj wyszlo slonce , pierwszy raz od prawie dwoch tygodni. ale cieplo nie jest .Podobno jutro ma byc 27 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie buro...szaro..... boli mnie głowa.... jest mi raz zimno ...raz ciepło.... chcę do domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale gdyby Ci tak non stop padalo i pogoda do dupy, to zatesknilabys za tym sloncem u mnie jak grzeje to tez narzekam, ze upal, ze lipa, ale jednak wole ten upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty aspoleczniaku:P to ja wprost przeciwnie, uwielbaim wychodzic z domu, do ludzi, rozkminiam ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 straszna pogoda, dopiero wrocilam z zakupow i teraz musze znowu wyjsc, do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powaznie to ide dac na zapowiedzi, ale wcale mi sie nie chce, tym bardziej ze mam 15 minut piechotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda.. zaglosowalam Ci na to cos, ale juz kiedys glosowalam, wiec nie wiem, czy to mozna raz czy kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra musze spadac bo mi zaraz kancelarie zamkna, ejj ale jak myslisz, wiecej niz 50 zl nie wezmie ? wiecej mu nie dam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×