Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

bambi i wierzę, że dostanę zdjecie twojego mocnego makijażu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo frrr... nie ma sprawy, uwielbiam makijaze i jezeli tylko uda mi sie zrobic jakis zajebisty i mocny to przesle Ci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedlugo jestesm zapisana na make up do kosmetyczki wiec z mysla o Tobie kaze jej stworzyc cos nadzwyczajnie mocnego i oryginalnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino, ci wierze:) ja tez uwielbiam makijaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcorobicc
przepraszam mam pytanie jeśli ktoś mógł by mi pomóc, jakie miałyście objawy w ciazy chodzi mi o pierwszy tydzien, drugi. bolała np u was główa, piersie, i czy miałyście taki brzuszek jak podczas okresu?? taki nabrzmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproponowalam jarkowi niezoboiazujacy sex ale sie nie zgodzil 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, ale wiesz co? facet który robił mi dziarę miał wytatuowane oczy, znaczy powieki, to co wy, kobiety robicie kredką.... zdziwiłem się jak go zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopa.. moze nie spotkales laski ktora sprawialby, ze sie podniesie ?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy to bylo tak... w pierwszym tygodniu poczulam takie uklucie i w sumie zglupialam .Czy to jest ciaza ?! nie mialam pewnosci wiec obserwowalam dalej.jak tylko zaczal sie drugi tydzien , zauwazylam ze w godzinach miedzy 13.30 a 16.20 oddawanie moczu , podejrzanie sie wzmozylo.Wciaz nie wiedzialam co sie dzieje . Raz zdarzylo sie nawet tak ze zdretwial mi palec u nogi.No to juz w ogole wyprowadzilo mnie z rownowagi. Nie wiedzialam co myslec!!! A co , podejrzewasz ze jestes w ciazy ????? Naprawde ??? Uprawialas seks czy tylko lezalas na brudnym przescieradle ? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie kreski robie e lainerem, lepszy efekt niz kredka, ale gdybym mogla sobie zrobic takie cos na stale to wypas, nie musialabym sie codziennie meczyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna:D jak zawsze - ostro- prosto w oczy, ale co wazne- szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino - robis zkreski na gornej powiece czy na dolnej? ja tylko na dolnej, uzalezniona jestem od czarnej kredki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, nie powtarzaj sie , slyszalam :P) A teraz opowiedz o swoich objawach, stosunkach seksualnych, opisz w jakich miejscach byla sperma, i w ogole wszystko nam tu wywal.Zamiast isc kurwa do lekarza albo po glupi test. No bo w sumie po co? Cala ciaze Ci tu poprowadzimy.A jak zaczniesz rodzic, powiem jak masz oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×