Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja jestem calkiem inna, bo w realu zwykle nie robie z siebie kretynki hehe jarek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem .. kuzwa wiecej nie pije, zamiast sie smiac i sie bawic to ja siedze i sie doluje bo mi brak drugiej polowki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr,ale trzeba mieć dystans, ja się już przekonałam,że nawet długo piszące osoby, miesiącami(!) potrafia po prostu świetnie grac własny scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie klamie, nie udaje, ale np w realu nie napastowalabym na sex nikogo hehe :D i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino, o ja! normalnie smiech mnie bierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee caly wiczor zamiast gadac ze znajomymi to ja wyobrazalam sobie sex z wykolejonym, mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwaza ze ludzie ktorzy spedzaja na kafe duzo czasu, spoufalaja sie , tworza jakas tam grupe, sa dla siebie rozpoznawalni, niejdnokrotnie mowia o powaznych sprawach i nie tylko, rzucaja tekstem ze nie traktuja kafe powaznie, albo klamia albo klapia trzy po trzy. Pewnie ze to net. Ale juz jakis czas temu przestal to byc TYLKO net. To czesc naszego zycia, i ne wmowicie mi ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr.. oja nie smiej sie kazdemu zdarza sie miec dolaa, szczegolnie takim wrazliwyym dziewczetom jak jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - dokladnie tu moge porobic z siebie idiotke, a w realu jestem chyba troche powazniejsza (no chyba ze sie spije :P) tutaj nie musze :) tu sie bawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha ja jestem lepsza :D:D:D:D Jarek ja nam juz planowalam ślub :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Leviego tego co tu kiedyś kiedys pisał>? frr- nie wiem czarno biała- tak jest, ja poznałąm tutaj sporo osób, z którymi sie spotkałam, utrzymuję kontakt, ale tez takich, którzy miesiącami grali,żyli w wyimaginowanym świecie, po co- nie dowiedziałam się i już mnie to nawet nie interesuje,ale było to dla mnie szokiem i nie do zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna pokaz:) czarna ma racje tworzymy grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym ze wiedzialam ze sie na niego nie zgodzisz :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - ale o analu nie klamalas? :( a ja tak Ci zaufalam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava , ale w realu tez mamy doczynienia z takimi ludzmi, ktorzy graja , udaja kogos innego. Tylko tam latwiej jest ich rozpoznac. Real ma minusy, i net ma minusy. No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jakaś afera z tego wynikneła niezła,nie pamiętam szczegółów, topiku tez nei śledziłam,ale jakiś mocno romansopwy watek był...on chyba umiał podejść kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ale gwar sie tu zrobił ciszej badżcie, bo nie słyszę happysad, turkus:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek co Ty pierdolisz jak Ty nawet tego sexu nie chciales :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony by mi sie teraz przydal chociaz bysmy wirtualny sex pouprawiali :P gdzie on ???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pije piate piwo, mam ochotę na turkus.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×