Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Czesc wszystkim! Witam Jareczku jak Twoje samopoczucie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co tam skromnie. Trza sie reklamowac :) Jak serduszko dla nikogo to tym bardziej cos nie tak. uwazam ze powinienes sie przebadac.zeby nie ryzykowac jakis innych napadow dobroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jak to? liczac do przodu, to niedługo będziesz chodzić spać o dwudziestej drugiej, potem o dwudziestej pierwszej, dwudziestej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee, no nie popadaj w skrajnosci :) Ale , nie spalam do 5-6 rano. I pewnego dnia zasnelam juz przed 2. Potem kolo 1 juz mi sie chcialo spac. wczoraj tez bylam szybko senna. i teraz w sumie tez sie zastanawiam czy juz nie isc do lozka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrazacie jaka to meka , jak przez kilka tygodni niemozesz spac chocbys nie wiem jak chcial. Zasypiasz o tej 5 a juz po osmej , kazdego dnia budzisz sie i lipa. Ale te noce najgorsze byly. A dluzyly sie okropnie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to dobrze chyba? ciekawe co jest tego powodem..... chodziłaś spać o szóstej?!! i potem spałaś do której?a do pracy chodzisz? bo juz nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(pestka jak jeszcze odnawiasz, to odezwij sie proszę, bo jutro rano idę sie dziargac, jak masz jakies wazne informacje to dawaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, a gdzie w tych niemczech mieszkasz? bo zdarza mi sie byc w berlinie...moze wpadne na piwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierka , dzieki za przepisy, skorzystam dopiero jutro, o 21 wyszłam z roboty i skoczyłam jeszcze na sekund 5 do przyjaciół. frrr, a co sobie w końcu zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie hippi z Jarkiem dogadali ;) A nie ja troche dalej Frrr , w Bremen. :) Ale jak bedziesz , to na piwko zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava, jeszcze nie wiem:o ale chyba powiększę swojego tribala i oko sobie każę wytatuować, albo pająka, albo pierrota, którego już wcześniej pokazywałem wam:) czarna, tylko wiesz, ja na jednym piwie nie koncze.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chciałam mieć tatuaż, az jednak przy moich skokach wagi:P obawiałam się mocno o estetyczność:P no i na starośc taki zwiotczały łobrazeczek...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Jarku? Bardzo mnie interesuje Twoja osoba.... nie mysl o mnie zle ale wydaje mi sie, ze jestes spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl o mnie zle ale wydaje mi sie, ze jestes spoko :D Jarek właśnie nie chce chyba byc spoko:p poza tym, Jarek -sto lat🌻 które to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam i nawet nie bardzo pamiętam, co chciałam mieć jakies egipskie hieroglify chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem powazna, przez to co przeszlam w zyciu jestem jakies 10 lat bardziej dorosla od moich kolezanek. Mam nadzieje , ze to nikomu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czy mi sie wydaje, czy ktos tu o tatuazach rozmawia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×