Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Myrevin - :D:D:D jak to mowil fotograf-amator na jakims serialu do dziewczyny ktora go pytala czemu zrobil jej zdjecie lokcia - "bo to TWOJ łokieć " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, owiec to ja... dziekuję :) Twoje fotki też dotarły, sliczne zdjęcia i słodki kociak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desiree83 , to chyba jednak cos u mnie.Nie moge juz zadnej do nikogo wyslac , nie wiem dlaczego.sprobuje z innego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin to oszust
Myrevin to oszust!! HAHAHA Naprawdę dałyście się nabrać na to jego zdjęcie??? Sam je robiłeś??? Wyzwalaczem??? Jakiego aparatu używasz??? ALE ŁGA AŻ MIŁO. Musisz mieć maaasę kompleksów STARY. Nie bądźcie naiwne dziewczyny :o Bo to tylko o nas świadczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, ale wiecie co, to jest chyba pierwszy topik, ktory tak szybko urosnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin to oszust
TO masz więcej fotek tego gościa??? MYREVIN może ty jesteś pedałem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się nie wypowiadam. Ale faktycznie to 'Twoje' zdjęcie jakieś dziwne, Myrevin. A szkoda. Nie masz jakiegoś do dowodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr................ pestka_33@poczta.fm halooooo....kim jest Szeryf ? buuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin to oszust ==> A może Ty masz jakieś kompleksy?? Skąd wiesz, kto co wysyła?? Jak masz jakiś problem, załóż sobie oddzielny temat i tam pogadamy, podzielisz się swoimi problemami. A tutaj daj spokój, nam i sobie. Chyba, że masz odwagę podzielić się swoimi zdjęciami. To proszę bardzo, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without my body i am nobody
i'm the sheriff :classic_cool: i've always thought setunia is blonde... why? :) now, i'm in love :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin to oszust
Dziewczyny nie bądźcie głupie!! Spójrzcie na te meble za nim. Takich wnętrz nie ma w Polsce. Ten gość nie wygląda nawet na Polaka. Myrevin ukradł fotkę jakiegoś AMERYKAŃCA i szpanuje, A prawda jest takaaa,że to gruby stary facet z łysiną. Nie bądźcie naiwne!! Myślicie, ze takiego gościa (TEGO ZE ZDJĘCIA) zostawiłaby ŻONA????? he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram szeryf jest niczego sobie :P nie masz stałego nicka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego może zostawić żona... Mnie zostawił wychudzony pryszczol i jeszcze płakałam :D Więc fajnego może zostawić żona i iść do pryszczola tak samo :D Poza tym czy on oszust czy nie to świat mi się nie zmieni z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×