Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja sie obraze smiertelnie i bede mieszac z blotem na kazdym topiku na jakim Cie spotkam, bede Twoim wyrzutem sumienia, nie dam Ci spokoju i nigdy sie mnie juz nie pozbedziesz 😠😡😠😠😠 to jak, dajesz fotke po dobroci? ;) moze byc niewyrazna, pomniejszona, z daleka i po ciemku ;) ino zeby choc troche Cie bylo widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa weź nie pi..ol :p Cały czas gadasz, że taka brzydka jesteś, a ja jestem pewna, że jesteś nie brzydka, tylko zakompleksiona... Młoda jeszcze jesteś, to dlatego :) Dawaj zdjęcie, nic się nie bój :) No chyba, że chcesz, żeby Cię długo prosić... Jeśli tak, to ja odpadam. Daj swoje, to moje Ci wpadnie do kolekcji :) A jak nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Myrevin się pojawił :) Pokażesz się?? Na razie tylko dwóch facetów widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet wyslalam:) Bialo czarnej tez:) Pestka nie podalas mejla;) ja sprzatam i gotuje , wiec zagladam z doskoku tylko;) jak sie obrobie to zajrze tu z kawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa - wiesz ile operacji plastycznych przeszlam, zeby tak wygaldac? ;) przeciez ja nie jestem taka ladna :O musialam pomniejszyc zdjecie w paincie (ale tylko w paincie :P ;) ), zeby odwazyc sie wyslac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego takie male to drugie ;) w duzym formacie bylo .. za duze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin ==> Też mam taką zasadę, ale ciekawość mnie zżera... Muszę to przemyśleć ;) Przerwa ==> Tobie pierwszej nie wyślę na pewno, bo Ty nie odsyłasz swojego. Za to ja wysłałam każdemu, od kogo dostałam. Możesz zapytać kogo chcesz :) Setunia ==> Też chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wkurza mnie juz ten unijny test wszedzie sie wpieprza, wykasujcie go :O to nie forum reklamowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lecę odkurzać, bo się od sprzątania trochę odciągnęłam ;) Nadal czekam na foty tych, którzy nie przysłali mi jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo taką mam zasadę :) Ale możesz być pewna, że odeślę - możesz zapytać, kilka osób tutaj już moją dostało :) I nie zdarzyło się, żebym oszukała. Zresztą ja w ogóle nie kłamię :) Jak wyślesz, daję gwarancję otrzymania moich trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie fote komicznego? podobno wysyla chetnie, macie maila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×