Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Czarna, a ja bym chciala, zebys napisala o kogo chodzi.. moze chociaz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie , jesli dla ciebie takie teksty maja usprawiedliwienie, to wlasnie wystawilas o sobie swiadectwo..:O ZERO , i jeszcze raz ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty czarna albo się odemnie odpieprz, albo napisz o co ci biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty się zastanów nad sobą wiesz czarna, piszesz że pomarańcze najeżdżaja, a sama co robisz? Robisz dokładnie to co one, a nawet i gorzej, bo nawet z Tobą nie zaczełam rozmawiać a Ty odrazu do się do mnie dowalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty czarna albo się odemnie odpieprz, albo napisz o co ci biega. O rany!!!! Spod twoich cudnych paluszkow taki wulgaryzm? ! Nie emocjonuj sie tak :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Czarna, czekam :) nie domyslam sie zupelnie o kogo moze chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kreda to skoro tutaj jestes to chyba widzisz co robi czarna, albo i nie bo moze twoja niewyjaśniona fascynacja jej osoba cie zaslepia. kreda i ja bym postawiła znak równości pomiędzy czarną a tymi pomarańczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? aż wstyd mi się przyznać, ale znowu piwo chlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź się lecz na nogi czarna. brak mi słów do Ciebie, eh uważajcie bo tylko się obejrzycie jak dostaniecie od niej nóż w plecy. co za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , Kreda nie pisalas, no ale to przeciez oczywiste, nie ? :classic_cool: agiie miala przeblysk, i z tej radochy, wypocila post, ktory zawiera nutke psychologicznego podejscia :) krotko mowiac, chciala zebys napisala ze sie mna nie fascynujesz, z nadzieja ze sie rozpiszesz i moze nawet w porywach jej przytakniesz . A na co? Ano na to ze to ze ja sie kloce, i prowokuje klotnie to to samo co wypisywaly tutaj przed chwila te pomaranczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda :d:d:d:d turkus:) a kartka z francji juz do mnie idzie?? olałaś mnie, tak?;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Ci jak narazie kredko napisze że pomarańczki są lepsze od czarnej. a jak chcesz się dowiedzieć wiecej to się cofnij kilka stron. a jak byś sie chciała ustosunkować po ewentualnym przeczytaniu jakże nudnego spektaklu w wykonaniu swej koleżanki czarnej to napisz na maila. bo ja się z tąd ewakuuje. sorki pomarańczko ale pozostawie cie samą, może jakieś inne pomarańczki lub czarne niki dołączą jeszcze:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście czarna - najbardziej znająca mnie osoba - napisała co ja miałam niby na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, ty nie mialas juz isc ? :) jak na nudna osobe , na ktora zal ci klawiatury i w ogole masz mnie dosc, poswiecasz mi duzo czasu :) i nie mozesz sie rozstac:) jest takie powiedzenie: proste jak budowa cepa. Cep jest bardziej skomplikowany od ciebie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ewentualnie pomarańczko gdybyś miała ochote się ujawnić na maila:P to by mi było niezmiernie miło;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×