Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

podobno wlasnie w lecie najczesciej sie ma angine, tak czytałam. tez nie lubie po lekarzach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójde spac zeby sie sumieniowy scenariusz nie ziścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam nadzieje ze nie oczekujesz pochwal ze juz 4dnia skrecania poszlas do lekarza? :p :D nikt nie lubi :p dalsze badania rynku to wykaza :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam anginy raz mialam, ja mam zapalenie tchawicy najczesciej;) -- ide, ide bo mi sie spac juz chce :) kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewykonalne tamarcia :p mylisz sie kredko :p po ostatnich dniach wyjatkowo nie bedzie problemow raczej :p :D 🖐️ dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAA ujawniam sie. Witam wszystkich z tego topiku.Już mi lepiej---- jutro znowu wybywam w Polske.Pozdro. Ps Kreda masz śliczne zielone oczy,marzy mi sie blondyn z zielonymi oczętami na razie z tego ...nici:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda było fajnie, w czwartek pojechałam z bratem do kina na Wall-e, w piątek byłam u tesciowej i szwagra, w sobotę przyjechała do Krakowa moja "siostra nabyta" z Poznania i miałysmy rajd po sklepach, pod wieczór pojechałam z przyjaciółką do SPA i się wreszcie popławiłam w basenie, jacuzzi i wyleżałam w saunach :) nie mogę się doczekac powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, bo zabiegi są dodatkowo płatne a tak po znajomosci to za 15 zł miałam 2 godziny relaksu :) basen z wyłączonymi swiatłami, tylko wodą podswietloną :) muzyczka relaksacyjna, wielkie jacuzzi, sauna parowa z aromaterapią i światłoterapią, sauna półparowa i sauna sucha :) półparowa najlepsza jak dla mnie no i nikogo innego oprócz nas tam nie było, pełen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nie bylam w spa :( Ale fajnie, wreszcie sie ruch zrobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×