Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

18L? sluchalam kiedys, ale malo ambitne jak dla mnie.. ale milo posluchac, mam kilka piosenek do tej pory na mojej niesmiertelnej liscie winampa :classic_cool: ale nie moglam nigdy scierpiec (zcierpieć czy ścierpieć?) ich akcentowania ostatniej sylaby w czasownikach, kurwa jak mnie to wkurwialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znaczy nie ostatniej, tylko tej no.. 2 od konca zamiast 3 :O jak to slysze to mam ochote zabić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo ambitne ? hmmm, oni akurat chyba chca przekonac o czyms ludzi.Do mnie przemawiaja. Zwlaszcza jak jestem zrezygnowana i sobie ich poslucham to jakos potem wstaje , i widze inaczej sprawy. A o to chyba chodzi, nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowisz Czarna i zgadzam sie. Ale do pewnego stopnia.. :) Troche za duzo tej pseudo-mądrosci w ich tekstach moim zdaniem. Ale kilka piosenek maja naprawde niezlych i teksty swietne. Ale tylko kilka. To moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz te uniwersalne prawdy sa oczywiste, ale sama przyznaj ze na to co najprostsze najtrudniej wpasc. zwlaszcza jak ci sie w zyciu pokreci, zakreci i co tam jeszcze chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×