Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

W pierwszych slowach mojego listu , chce Was wszystkich pozdrowic, usciskac, a niektorych nawet ucalowac. Pisze do was poniewaz poki co , nie mam innej mozliwosci komunikowania sie z Wami. A chcialam Wam oznajmic, zeby nikt nie mial zadnych watpliwosci, iz udaje sie do pomieszczenia zwanego sypialnia, w celu ulozenia ciala na lozku i zapadniecia w sen. Jak zapewne wiecie , sen w zyciu czlowieka jest bardzo istotna sprawa, majaca wplyw na jego zdrowie psychiczne , a w ekstremalnych przypadkach nawet fizyczne. Jako ze ide przez zycie z haslem na ustach : Badz zdrow! , jak juz wspomnialam oddalam sie w wyzej wymienionym celu. Na tym koncze tych kilka slow. jeszcze raz serdecznie Was pozdrawiam, wyrazam swoja troske i zainteresowanie.czekam na wiadomosci od Was . Przesylam usciski i buziaczki . Pa! Czarno biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka nie sciemniaj:D ja jestem na bierzaco i z tego co wiem to napisal "co mnie tam bambi obchodzi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem zajebiscie zadowolona, chociaz tylko zlikwidowalam odrosty :D ale kocham ten stan, jeszcze jutro ide do fryzjera, zrobic sobie moja wymarzona fryz i na brwi i luzik juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trudno go wytlumaczyc :D ale mam koncepcje na to juz troche czasu i nie wiem jak wytlumaczyc to babie ja mam tyle tych wlosow, ze dwa lata chyba trzeba by bylo golic na jeza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji, zeby miala wlosy gdziekolwiek, poza glowa i brwiami :D taaaa lubi bobry a potem gada, ze nie lubi robic minetek :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×