Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

No, nawet nawet :) Witam wszystkich :) Znowu za dużo zaległości do nadrobienia... Co u Was ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat wiem :p dziewczyny takie pytanie, ile najwiecej wydalyscie na cos takiego? zastanawia mnie to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojacieniepier...le... Może ktoś by mi taki krem sprezetował?? Opchnę może na allegro czy gdzieś, to na jakiś czas na życie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wypowiadam ile, bo od zawsze mialam jazde na punkcie kosmetykow i wydaje na nie naprawde duzo kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek skomentowałabym Twoją wypowiedź, ale byłoby wulgarnie, a ja na modkę startuję i nie chcę się sama zdyskwalifikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mam deficyt środków, więc na nic nie wydaję prawie... A pracy wciąż nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jeśli o kosmetyki chodzi to staram się trzymać jednej marki - sprawdzonej przeze mnie i od lat tej samej - fakt, że akurat na kremie nawilżającym nie oszczędzam, ale też nie wydaję na takowy aż takich kwot, żebym później musiała martwić się jak dożyć do kolejnej wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydaje 99 procent mojej kasy na ciuchy :O jak mieszkalam w akademiku to czasem nawet z obiadu z biedronki rezygnowalam, bo ladna bluzke wyhaczylam :D a jak mi plaze otworzyli miedzy szkola a akademikiem to juz byla tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukujaca - a co to za marka? wg mnie najlepszy jest loreal i garnier, tak generalnie, a np ziaja jest chujowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet na bilety nie wydawalam buahahaha :D przez 3 lata moze z 5 razy kupilam bilet raz mnie kanar zlapal to mu dalam 2 dychy :classic_cool: Jarek, ja Twojego stylu nie skomentuje buahaha :D:D:D bo wiesz co bym powiedziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam z kosmetykow do twarzy moge polecic firme La Roche Posay - jest dobra, kremy sa wydajne i nie jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek puścić za pieniądze?? Jak nawet Ty mnie nie chcesz przelecieć, choćby i za darmo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiesz.. ten sweter.. to moze bys oddal biednym?:) na pewno go az tak nie lubisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy desiree, jesli chodzi o sex z jarkiem to ty sie w kolejce ustaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×