Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Myrevin, czy Ty w ogóle umiesz rozmawiać? Bo mam dziwne wrażenie, że mnie totalnie zlewasz i to co piszę To, że mam dużo mniej postów a Ty tu siedzisz dużo dłuzej nie znaczy ze masz prawo mnie traktować jak śmiecia, okej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem.. a kończę temat. więcej się znikim nie wymienię .. :D Mam nadzieję że ci co dostali nie będą rozpowszechniać.. :D A zresztą tak jak ktoś tu podejrzewa.. zawsze mogę się wyprzec że to nie ja byłem. Bez sensu sie topik zrobił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merwinku dla mnie nie jesteś gwiaZDą wiec sobie daruj komentarze Nie to nie,inny wysle na forum jest duzo męskich nicków o wiele milszych od Ciebie, szacunku sie naucz do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek - chetnie, ale za 2 tygodnie bede we francji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ szacunku sie naucz do kobiet } Po twoim wystąpieniu nie zamierzam.. 😴 Dobrze jest jak jest.. mimo że pojęcia nie mam czym sie objawił brak szacunku.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczekam taka rola psa. Od tej chwili mnie ignoruj.. bo ja ciebie będę i juz nic nie tłumaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w tej milej atmosferze otwórzmy szampana, bo sto stron już przeleciało idę sie wykąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wam foty tego ściemniacz
a chcecie sobie pooglądać fajnych facetów, to rozejrzyjcie się wokół siebie, ten koleś jest tak zakompleksiony, że wysyła foty jakiegoś spedalonego obcokrajowca..... Dajcie spokój 🖐️ facet jest nieźle przyjebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Hakuna_matata Czy kurwa wszystkie twoje maile doszły ? Najwyraźniej od ciebie nie dostałem albo przysłałaś mi z labiryntem na twarzy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin idź się lepiej wykąp
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari... mnie rzadko ponosi, spokojnym jestem człowiekiem Ale nic mnie tak nie wkurwia, jak nieuczciwość i łganie w żywe oczy Ale dobra, Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy ponoć Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałeś kurwa i nie pitol, bo wysłałam jednego meila i mi na niego odpisałeś. Następny MIAł BYC ze zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, rozczaruje Was, BOGA NIE MA! a juz na pewno nie na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic nie udowodnię.. :( Okej .. ma to w doopie.. myslcie sobie co chcecie.. Ale już nikomu nie wyśle swojego zdjęcia. Papa. I od nikogo sobie nie życzę. Żegnam ten topik. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×