Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

heluś - poproszę :) Wezmę go żywcem ;) Marcelinka - dziewczęta już powiedziały, co i ja myślę. Ja do niedawna byłam kobietą w związku. Teraz nie jestem i staram się cieszyć z czasu tylko dla siebie. Nie wiem, skąd dziwne przekonanie, iż naszym jedynym celem jest znalezienie faceta. Ujawnie wredote wrodzoną, ale czasem muszę - a Twym celem jest zatrzymanie męża? ;) W sumie wolna koleżanka to też zagrożenie - tak słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
sytuacja jest taka że on zostawił mnie kilka miesięcy temu bo znalazł nowa sobie, nie bede tłumaczyc szczegołów ale w sumie to zdawałm sobie sprawe że nie jestem z nim szczęsliwa, w zbyt wielu sprawach róznilismy sie .. trwałam przy nim żeby nie byc sama i troche z wygody no i przyzwyczaiłam się.. Wiem że facet w tym wieku się nie zmieni szczególnie gdy nie ma samokrytyki i uwaza sie za takiego co zjadł wszystkie rozumy...rozstanie mi dobrze zrobiło, mam szanse moze kiedys na związek z kims z kim bede szczesliwa, ale postanowiłam na razie pozyć troche sama nie szukam nikogo na siłę i już... Wiem ze jestem niekonsekwentna i jakby co moge się złamac ale postanawiam sobie ze do tego nie dojdzie. Tylko tak odruchowo sie ucieszyłam jak zobaczyłam go na tych randkach no bo znaczy to chyba że zwiazek nie jest udany ... pointa: on mnie zostawił ale mu sie chyba nie układa i dobrze mu tak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Bezpolotu ja ciacho do piwa nie bardzo, chociaz zakupiłam pieguski ale to na jutro rano do kawki... Do żywca mam pistacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablko-mieta
no coz, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Rozumiem pasja, hobby,praca etc., ale takie zarzekanie się ,ze dla samotnych temat meżczyzn nie istnieje jest wg mnie hipokryzją i w duzej mierze kreacją. Tylko czemu ma to służyć? najlepszy jest chyba złoty środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helu ja do piwa tak jak ty.... ale kawki nie odmówię nawet w nocy o północy a potem myk i chrapię hi hi (już tak mam....):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jabłko mięta, a kto sie tu zarzeka że temat nie istnieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
witaj Asiek, dla mnie kawa tez moze byc o kazdej porze znaczy nie wpływa ona u mnie na samopoczucie, ani na sen, pije ja bo lubię. kupuje czesto te kawki smakowe na stoiskach kawowych w supermarketach, zawsze swiezo mielone są super aromatyczne polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heluś - to kij mu w oko ;) Niech se szuka na tych randkach, czego tylko chce. Ja w sumie też miałam początkowo odruch - wróć, a przygarnę, ale im więcej czasu mija, tym mniejszy mam ten odruch. Pewnie, gdyby faktycznie los postawił mnie przed takim wyborem - przygarnąć-nie przygarnąć, to bym nie przygarnęła. Nie umiałabym zaufać, a bez zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablko-mieta
hmm,odnioslam taie wrażenie czytajac wasza dyskusje z marcelinką ,ale moze faktycznie to nadintepretacja z mojej strony;)pewnie wynika to z tego,ze samotne kobiety,ktore spotykam np. w pracy na siłę dorabiają do swojej samotnosci ideologię :ze chcą byc niezalezne,ze facet im niepotrzebny,z duma okreslaja sie singielkami.Tylko pytanie-dlaczego na codzien są ciagle sfrustrowane i zgorzkaniałe? To nie odnosi się do was,tylko do pary samotnych ,rozwiedzionych kobiet ok.30tki,ktore poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
jabłko-mięta chyba nie zrozumiałaś............ (eś?) chodziło mi tylko o to, że świat nie kręci się tylko wokół faceta; to nie facet określa i decyduje kim jestem, choc jak powiedziałam "fajnie byłoby miec kogoś kto te pasje i marzenia podziela"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
dokładnie mosca, po takim czems człowiek juz niegdy nie zaufa poza tym ma kobite i szuka innej przez neta.. domyslam sie ze ona nie wie o tym... jakz miałabym pewnosć ze za mna nie byłoby tak samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hmm teraz sobie mysle ze w zasadzie to bardzo mozliwe że tak własnie juz było :-))) Nigdy nie sprawdzałam tego w czasie trwania związku..... ale wydaje mi sie to baaardzo prawdopodobne... kurde piwo mi sie kończy... a kupiłam duże 0,65 l....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłko - ludzie nie są stworzeni do samotności. Jednak jesteśmy gatunkiem stadnym i normalne to raczej, że jak jest sie samemu, to czasem trudno, ciężko i popłacze się w poduszkę. Ale... Jak dla mnie to trzeba się cieszyć każdym stanem. I kiedy jest sie w związku i kiedy jest się samemu, bo... nic nie trwa wiecznie... Nie wiem, może i ja stanę sie sfrustrowaną stara panną, ze stadem kotów, syczącą na każdą młodą dziewczyną ;) Na razie nic takiego mego stanu nie zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
heloł laseczki:-) woadłam sie przywiatc bom zmeczona niemiłosiernie ;-) za kawe i ciasto dziekuję bo juz za pozno jak dla mnie za piwko tez podziekuje no chyba ,ze ktoras ma malinowego redsa to ok skusze sie ale ja jestem leniwa.\nawt tv na ten sopot mi sie nie chce wlaczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma zwyczaj mówienie - faceci nigdy się nie zmieniają. Tylko lepiej kamuflują. Ma blisko 50-tkę, więc chyba wie, co mówi. Ona wyszła za rozwodnika. Właściwie najpierw długie lata była tą drugą aż w końcu on się rozwiódł i ożenił z nią. Po jakimś roku, może dwóch latach bycia małżeństwem, zaczęła podejrzewać, iż ją zdradza. Zdradzał - nawet sam się przyznał. Bo i czego mogła sie spodziewać? Przecież z nią też zdradzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dobranoc dziewczyny, ide się połozyć bo cos padnięta jestem juz... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka nr1
duża hela na pożegnanie mogę ci powiedzieć, że próba obrażania mnie ci nie wyszła.Gdybym chciała rozmawiać o dzieciach i obiadku męża to szukałabym na macierzyństwie.Chyba wyraźnie określiłam do czego mi potrzebna koleżanka , nie umiesz czytać ? Do rozmów i nie jestem zagonioną kuchtą tylko pracującą kobietą robiącą karierę. Mimo wszystko życzę powodzenia w szukaniu odpowiedniego faceta oby nie zajęło to wam całego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
rzeczywiście marcelinka sporo o sobie powiedziałas........ to powodzenia w tej karierze........oby Ci ona nie zajęła całego życia i nie przesłoniła tego, co najważniejsze i pilnuj męża, bo w trakcie robienia kariery może Ci go jakaś panna albo nie daj Boże rozwódka podprowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Dobranoc Dziewczyny❤️ Bajecznych snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Kobietki❤️ To co, kawa nie wyszła nam wczoraj to może dzisiaj się uda, zapraszam:) Życzę słonecznej niedzieli i błogiego leniuchowania:) ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinam się pod kawę ;) Marcelinka - dziwisz się naszej reakcji? Podałaś wytyczne na przyjaciółkę, jakbyś kupowała pralkę. Musi to i to i nie może być taka i taka. Takie rzeczy to tylko w Erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hahahaha mosca z ta era niezłe..... a co do marcelinki wcale nie chodziło mi o to aby Cie obrazić absolutnie... jezeli tak odebrałas to trudno... Jest piekna pogoda ide sie przejśc , bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Jak Wam się podobają stare szlagiery? Mam na myśli Sopot rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
hey ❤️ Mam dzisiaj ciężki dzień:( Proszę o wsparcie i życzę dużo słońca na Waszym niebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosce tse-tse
Bezpolotu - może to pogoda?? Ja też dziś mam nastrój wyjątkowo dolinowy :( Dopadła mnie tęsknota za moim byłym... Tęsknić za skurwielem, to takie żałosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×