Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość duża hela
Czesc atrakcyjna, cześc maja, u mnie własnie chmury takie granatowe się zbierają, zaraz cos z nich poleje na pewno... A ja pije litry płynów od rana i dalej kac .... Noo juz zaczyna sie wichura u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
uuuuuuuuu hela w ta wichure najlepiej dac upust złym mysla,emocja niech ida z wiatrem :) no z tym kacem to bywa nieciekawie a ja przynioslam zeszyt do pracy imam zamiar zapisywac pozytywne mysli,afirmacje prosze sie tylko nie smiac :)ale siada mi system juz to sama widze przed tym rozwodem a poprosze o malego kopniaczka zebym zaczeła wreszcie szukac pracy bo sie obijam buziaki kobitki ja do 18 w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry paniom :) można? wkupny dowcip ;): Żona z leciwym mężem siedzą w restauracji. Ona zamawia: - Stek, pieczone ziemniaczki i lampka białego wina... - A warzywo? - pyta kelner. - On...? On zje to co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
witaj przebiśnieg, tutaj sie dowcipy ostatnimi dniami rozpowszechniaja dosyć hehehe to dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna, no co Ty juz piąta jest spadaj juz z tej pracy może niech Cię ktoś kopnie żebys sobie juz do domu poszła :-))))) Albo w jakies inne ciekawsze miejsce oczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
oo nie przebiśniegu, dzis żadnego alkoholu, wykluczone ..... jutro owszem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
przebisnieg mow smiało :) hela no niestety dzisiaj i jutro do 18:( ale co tam mogło być jescze gorzej a u mnie w firmie dzisaj impreza integracyjan ale nieee ja zrezygnowalam bo jutro na pewno nie dotarlabym do pracy a kolezanki nie ma :( heh po ost. imprezie szukalam sweterka nowo zakupionego ,przez cala impreze pilnowalam sweterka ale jak kelner zamiast 1 drika zaserwowal mi 3 a glupio mi bylo sie wycofac a i szkoda bylo odmowic bo impreza zamknieta byla tylko dla firmy jakies 600 os.to zaszalalam i seterek poszedl w niepamiec wrocilam do hotlu o 4 rano a o 6,30 pojechalam taxi do lkolu gdzie byla impreza w celu poszukiwania seterka a tam serwis sprzatajacy mial niezly ubaw ze mnie wiec dzisiaj zrezzygnowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hela i witaj Przebisnieg :) Hihihi :D Ja sobie piwko pije, takie zimne, bo goraco u mnie jak cholera, teraz mam 28,3°C w domu i temperaturka zamiast spadac to sobie rosnie, sloneczko mi swieci i taki fajny dzionek zeby gdzies wyjsc a nawet nie mam z kim. \"Kolezankow\" :D brak i nie mam koncepcji, co by tu samej robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, jak jeszcze pracowalam, bylam na imprezie integracyjnej...nie powiem, bylo na prawde extra, z tym ze ja szukalam butow, bo do domu dotarlam na boso, hihi. Mialam takie sliczne szpile na nozkach ale nie pomyslalam, ze bede wywijac tance, no tak wywijalam, ze mi buty zaczely przeszkadzac (stopy bolaly) i machnelam je przy lozy i juz nie znalazlam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No to nieźle muszę przyznac dziewczyny imprezujecie.... mnie sie jak dotąd nic nie udało zgubić... o ile dobrze pamiętam... :-)))) Rezolutna fajnie że masz tak cieplutko u mnie deszczyk juz sobie poszedł i słonce daje ostro.... zazdroszcze wszystkim co maja zimne piwko, ale dzisiaj.. nie!!! oddtrucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Czekajcie mam mam tez cos zgubiłam na ostaniej imprezie integracyjnej..... co prawda tylko okulary słoneczne, bo to była impreza półplenerowa....ale liczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Wam dowcip, troche stary ale moze ktoras z Was nie slyszala jeszcze... Facet przez wiele lat zyl na bezludnej wyspie, bo sie jachtem rozbil i ani widu ani slychu pomocy, przez wiele lat. Zyl sobie tak samotnie ze zwierzetami a ze jak to facet mial "potrzeby", strasznie uopdobal sobie jedna wielbladzice. Ganial za nia kazdego dnia i probowal przeleciec ale wielbladzica zawsze mu jakos uciekala. Pewnego dnia siedzac sobie na plazy, patrzy facet a tu nieopodal samolot sie rozbil. Pobiegl facet do wraku, patrzy wszyscy niezyja oprocz jednej przeslicznej blondyny. Wzial ja na rece, opatrzyl rany, dal sie napic i blondyna dochodzac do siebie mowi: - Dobry czlowieku, uratowales mi zycie, spelnie za to twoje jedno zyczenie. Na to facet odpowiada blagalnym glosem: - Kobieto! Badz czlowiekiem, przytrzymaj wielbladzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ majka :) atrakcyjna, ale redsik na 100% stawia na nogi a jutro będziesz się czuła jak new czlowiek :) ale jak tam wolisz ;) hmm, w sumie to nie bardzo wiem co się u Ciebie dzieje poza tym, że szukasz pracy (będąc w pracy) i potrzebujesz kopa :) zgubione w pijackim widzie rzeczy: portfel + komplet dokumentów (dwa razy w ciągu 2 miesięcy :o ) za każdym razem się odnalazł pełen dokumentów, ale ograbiony z kasy :) podobnie jak rezolutna - szpile bezmyślnie zabrana na tańczona imprezę i ciśnięte w kąt dla zdrowia ;) parasol - taki nieskładany, ale za to w \"oczojebnym\" kolorze 😭 bilans ostatnich 4 miesięcy ubiegłego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hahah przebisnieg widze.ze z ciebie swoj człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
hahaha dobre rezolutna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Przebiśnieg no no widze że niezła numerantka z Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaaaaaaAAAAAA
Ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kobietki na razie musze spadac, lece do sklepu, bo tu niestety o 19.00 wszystkie sklepy zamykaja i nie ma nocnych sklepow. Papa i ewentualnie do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Niestety informatyk ze mnie żaden, cos tam sie znam ale fachowych porad niestety nie udzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam coś ;) Dziś przyszedł do nas do pracy pan. Pan niepozorny, około 60-letni. Wysoki, siwiutki, w garniturze, ze staroświecką muchą i wielkim parasolem. Dziewczyny!!! Nie skłamę, jeśli powiem, że po 20 minutach pobytu pana u nas każda kobieta patrzyła w niego, jak w obraz i słuchała go z wypiekami na twarzy. Sposób mówienia, elokwencja, kultura osobista... Normalnie byłyśmy gotowe go klonować :D Chciałabym taki egzemplarz... Tylko młodszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×