Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość duża hela
Tylko jeżeli masz do tego wielki ogród i wysokie krzaki przy parkanie no i dobry alarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dziewczyny dobranoc rzeknę wam i do poscieli mojej kolorowej sie udam, bo coś dzisiaj senny dzien okrutnie i padam z nóg pa pa Przebiśnieg racja zostaw dzisiaj dziada moze do jutra mu przejdzie, może jutro świeże pomysły sie posypią jak go ujarzmić :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heluś pieknych snów - wypocznij sobie 🌼 I Wy kobitki też :) bo i ja zmierzam do łóżka, z perspektywy którego będę oglądac Poznaj moich rodziców. Wygrało z Deppem na Polsacie, ale Deppa mam na płycie to mogę oglądać, ile dusza zapragnie ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki za pewne smacznie spicie jak to pisze, ale ja oczywiscie mam bezsenna noc i buszuje sobie w sieci oraz czytam przerozne artykuly. Czytalam sobie pewien artykul na interii i znalazlam przeswietny komentarz do tego, musicie to przeczytac. W komentarzach jeden z forumowiczow zarzucil jakiejs dziewczynie, ze ta nie ma szarych komorek, przeczytajcie, co ona mu odpisala: 2008-09-04 O wypraszam sobie!!! Ja mam szarą komórkę (eriksona) i ciągle jejużywam! To nie przeszkadza w robieniu zakupów,nawet może pomóc bo czasami robie zakupy przeztelefon. A mojemu Misiowi to nie przeszkadza żetak wydaje jego pieniążki, zawsze mi powtarza, żdopóki pożycie jest dobre to warto płacić (swoja droga to ciekawe co to jest to pożycie, chyjakby \"życie po życiu\"? Mój miś jest dobrymkatolikiem i ma takie dobre serduszko :* :* :*).Trzymajcie sie laseczki nie dawajcie sie, facetów trzeba trzymać krutko, hihihihi ;) :* Omal nie spadlam z krzesla ze smiechu... Na prawde boskie talenty chodza po tej Ziemi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cos jeszcze fajnego znalazlam :D Bedziecie mialy co poczytac, to tez z komentarzy: 2008-07-01 Metal mania:P Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst: a. Heavy metal - ciężko zrozumieć b. Speed metal - za szybkie, żeby coś rozumieć c. Thrash metal - zanim zrozumiesz, twoje bębenki będą rozwalone (thrashed) d. Death metal - prędzej umrzesz, niż zrozumiesz cokolwiek e. Black metal - czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no jak to przeczytalam to monitor oplulam ze smiechu :D Oczywiscie zachowuje oryginalna pisownie: 2008-04-29 Kleszcz MAM KLESZCZA W D*PIE CHYBA JESTEM ZEOFIL Ludzie bywaja zdumiewajacy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
a u mnie zimno mosca jeszcze u mnie nie pada:) dziweczyny oj jak mnie Ci klienci wkurzaja i te ich retoryczne pytania mosca wyrywasz sie gdzies w week na discko?:D wrrrrrr ogolnie głowka boli bo niewyspana jestem ale kawke sacze:) 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
dobrze ze jestem sama to spiewam sobie bo w radio maoja ulubiona piosenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heloł maja :D ogólnie tylko polskich wykonawców słucham haha prosze sie nie smiac ale leciała piosenka FEEL -pokaż na co cie stać- ale bardzo lubie combii,lady pank,perfect,i dode :D-tak dode tez tylko bez smiechu prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna, ja sie nie smieje z tego jakiej ludzie muzyki sluchaja, poniewaz o gustach, nawet tych muzycznych sie nie dyskutuje prawdopodobnie ;) Kazdy slucha tego, co lubi sluchac a najwazniejsze jest to, jakim kto jest czlowiekiem a nie jakiej muzyki slucha. Znam kobiete, ktora przepada za muzyka klasyczna, wydaje sie, ze bardzo to wzniosle ale jest popi*rniczona jak worek srutu a pusta jak beben perkusisty; a znam tez ludzi, ktorzy sluchaja muzyki komercyjnej i na prawde mozna z nimi porozmawiac i przede wszystkim jest o czym porozmawiac. Zapytalam tylko z ciekawosci i... ja w prawdzie malo slucham polskiej muzyki ale Feel\'a lubie posluchac, nie przepadam natomiast za piosenkami Dody ani za jej sposobem bycia i nie chodzi juz o jej infantylne, bezmyslne wypowiedzi ale o chamstwo i \"gwiazdorstwo\". Jednak jesli ktos lubi sluchac jej piosenek - szanuje wybor, oczywiscie gdy mi nikt tego nie narzuca :) Perfect tez jest niczego sobie, ma kilka fajnych kawalkow, natomiast nie przepadam za Kombi, natomiast lubie piosenki Agnieszki Chylinskiej, chociaz jej sposob bycia pozostawial rowniez wiele do zyczenia, teraz jest z tym znacznie lepiej u niej ale, tu nie chodzi o to, co mysli sie o danym piosenkarzu ale o tym jaka muzyke tworzy :) Ja natomiast lubie posluchac jeszcze Leony Lewis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju rezolutna zaadoptuj mnie!! ;) Chcę słońca!! :( Dziś pierwszy raz zmarzłam w nocy, a rano wychodząc z psem, zobaczyłam pania w płaszczu :( Czy to już koniec ciepła na ten rok?? :( Atrakcyjna w sobotę przyjeżdża do mnie koleżanka. Będzie niezdrowe jedzenie i ploty ;) A na disco to bym poszła, ale takie z muzyką z lat 80-tych ;) Jakbys namierzyła jakiś klub grający takową, to daj znać - pójdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutma maja
Mosca, bierz urlop i przyjezdzaj do mnie (nie wiem czy adopcja jest mozliwa :D ) U mnie piekne sloneczko wyszlo zza chmur (wczesniej byly chmury ale nie deszczowe), cieplutko, chocby po poludniu a u mnie 30°C, w dodatku tutaj co drugie moze co trzecie disco gra muzyke z lat 80 (tez lubie sie przy tym bawic). Mosca, nie pozostaje ci nic innego jak przyjezdzac do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D mialo byc \"rezolutna\" ale ze nie bylam zalogowana, czekam az mi wyskoczy miejsconko na haselko a tu lipa, bo zamiast \"n\" wcisnelam \"m\", buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witam wszystkich, u mnie normalnie to prawie zima brrrrrr Jak wracałam z pracy to się wytrzęsłam tak że masakra, leje takie coś drobne z nieba ni to deszcz ni to mżawka... Kurcze ale poszłabym z wami na jakies disco... szkoda że tak daleko mieszkam.... Rezolutna, ja chce do tych Twoich 30 stopni !!!!!! Mnie też zaadoptuj !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hela jak sie przeprowadze to umowimy sie na dicho aaa co tam bedziesz nocowala u mnie haha dobra zabawa waniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
no jasne dobra zabawa to podstawa... Ty i Mosca to bodajże gdzies z Łodzi tak??? Na pewno sa u Was lepsze kluby niż u mnie na tym zadupiu Przebiśnieg a jak tam twój dziad i utrapienie - word??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie nocowanie??? Jak pójdziemy na disco, to wrócimy już rano ;) Nie ma mowy o spaniu!!! :) Posprzątałam dziś, objadłam się ciastem, które kupiłam na jutro ;) Przyznam się - zeżarłam całe!!! :( Ale nie był to wielki kawałek ;) Jaka pyszność!!! Pokruszone bezy, delikatny kremik, piszkopt i dużo rumu :D Przyjeżdżajcie, to kupię całą blachę i Was uczęstuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jasne wyjedziemy o pare kilo grubsze..... no chyba ze na dicho spalimy.... ja sie tez objadłam jak przysłowiowa świnka i ledwo sie ruszam, tylko ja łososiem z frytami haha umówiłam sie na piwo s koleżanką, ale tak leje że mi sie odechciewa nos wystawiac z domu.... chyba dziisiaj będe tu siedziec i czytac co też ciekawego napiszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×