Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Dlaczego seks z mężczyzną jest jak opera mydlana? - Bo w momencie, kiedy zaczyna się dziać coś interesującego, wszystko się kończy aż do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Co maja wspolnego chmury i mezczyzni? - Jak znikaja za horyzontem, nastaje piekny sloneczny dzien... Mosca, jestem usmiana po pachy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
hahaha :D Mosca z ta opera mydlana jest boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-30 letni: jak pociąg towarowy, stoi przy każdej okazji 30-40 letni: jak pociąg osobowy, kursuje regularnie, stoi według rozkładu jazdy 40-50 letni: pociąg pośpieszny, staje rzadko, jeździ szybko 50-60 letni: pociąg okolicznościowy. Kursuje tylko 2x do roku, staje bardzo rzadko 60-70 letni: pociąd luksusowy z parowozem. Kursuje tylko na specjalne zamówienie, staje tylko do pobrania wody (albo jej zdania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Jak sie nazywa mezczyzna, ktoremu amputowano mozg? - Eunuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak mężczyźni definiują podział obowiązków "pół na pół"? - Ona gotuje - on je, ona sprząta - on brudzi, ona prasuje - on gniecie... Eunuch ::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
uuuaaahahahahaha :D Mosca extra z tymi pociagami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyz stare, ale jare ;) Czasopismo "Claudia" opublikowało dla swoich czytelników quiz, pod nazwą: "Czy znamy kobiety?" Zwyciężył Tomek B., Radom, 10 lat. Pewien starszy, rozżalony czytelnik napisał do redakcji: "To doprawdy śmieszne! Mam 65 lat, pierwsze wiadomości o kobietach zdobywałem mając 12 lat! A tu taki smarkacz dostaje pierwszą nagrodę!" Odpowiedź z redakcji: Drogi Czytelniku! Pierwsze pytanie naszego quizu brzmiało: "Gdzie kobiety mają najbardziej kręcone włosy?" - Tomek odpowiedział prawidłowo - w Centralnej Afryce. A co Pan odpowiedział?! I jeszcze narysował?!!! Drugie pytanie naszego quizu brzmiało: "Kiedy kobieta ma pianę między nogami?" - Tomek odpowiedział bezbłędnie: - Kiedy kobieta doi krowę. A Pańskie wyjaśnienie? Nie mieszaj Pan w to żony! I ten wulgarny rysunek, fuj! I ostatnie, trzecie pytanie quizu: "Na co kobiety niecierpliwie czekają każdego miesiąca? - Tomek odpowiedział od razu: - Na nowe wydanie "Claudii". A co Pan odpowiedział?! Dzięki Bogu, że nie było rysunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody mężczyzna widzi na wystawie sklepu rolniczego dojarkę. I nagle przychodzi mu do głowy pewien pomysł. Idzie do sklepu, kupuje dojarkę i natychmiast biegnie do domu. Podłącza się do niej i siada wygodnie w fotelu. Jest tak, jak sobie zamarzył - absolutna przyjemność, pełny błogostan i orgazm za orgazmem. Mija godzina, facet ma dosyć. Szuka wyłącznika ? nie ma. Przerażony dzwoni do producenta. - Panie, kupiłem u was dojarkę! Jak się ją wyłącza? - Szanowny kliencie, przede wszystkim proszę przyjąć moje gratulacje ! to był doskonały wybór. I proszę się w ogóle nie martwić, dojarka wyłącza się automatycznie po odciągnięciu 25 litrów płynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_26
A ja to chciałam powiedzieć, że kurde bardzo chetnie bym zostawiła mojego chłopa w piątkowy wieczór i poszła się sponiewierać, ale jest inny problemo. Otóż odkąd się przeprowadziłam w grudniu z Łodzi do Gdańska to nie mam tu koleżanek, które mogłyby mi towarzyszyć. Jakaś help?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-letniej kobiecie marzy się dziecko. A co marzy się 35-letniemu mężczyźnie? - Randka z dzieckiem. Może trochę niesmaczne, ale coś w tym jest... Mój były oglądał się za 16-latkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Lenka, niestety ja pomoc ci nie moge, nawet w Polsce nie mieszkam... Mosca, skad ty to bierzesz? Hahahaha :D Extra sie usmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - jakbyś w Łodzi została, to bym z Tobą poszła ;) Do Gdańska mi za daleko... Biorę od koleżanki - napisałam jej, że sie śmieję zamiast pracować i ona dostarcza towaru ;) Zreszta sama też powinna pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny? - Bo on przeważnie już ma chłopaka. Dlaczego mężczyzna jest jak burza? - Bo nigdy nie wiadomo, kiedy dojdzie, jak obfite będą opady i jak długo to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
:D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_26
Ale w Łodzi bywam często. Familię tam zostawiłam:) A jak tam z Waszym klubem szonych kobiet, dla których facet nie jest na pierwszym miejscu? Tam chyba któraś była znad morza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabłądził facet w lesie. Wykręca z telefonu komórkowego numer 112 i mówi do słuchawki: - Jestem na grzybach w lesie i zabłądziłem. - Niech pan krzyczy, może ktoś pana usłyszy. - Pomooocy, pomooocy!... Zza krzaków wyłazi niedźwiedź grizli i mówi: - Co się tak wydzierasz, idioto? - Krzyczę, bo zabłądziłem, boję się i jestem zdenerwowany. Może ktoś mnie usłyszy i przyjdzie. - No i przyszedłem, uspokoiło cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Dlaczego mezczyzni mowia o swoich penisach "moj przyjaciel"? - Bo pragna wierzyc w to, ze ten kto kieruje ich zyciem - jest ich przyjacielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca...az klawiature oplulam ze smiechu :D :D :D To z niedzwiedziem jest czadowe, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch kumpli przy piwie i jeden mówi: - Ty słyszałeś o tych badaniach na temat sexualności facetów? - Nie.. a o co chodzi? - Naukowcy udowodnili, że 90% facetów pod prysznicem się masturbuje, a tylko 10% śpiewa. - No to rzeczywiście ciekawe... - No ciekawe, ciekawe, ale ja się zastanawiam, co oni takiego śpiewają pod tym prysznicem? - Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj starsi panowie siedzą na ławce w parku i jeden pyta drugiego: - Ile razy może Pan uprawiać seks? - Nie więcej niż dwa - odpowiada drugi. Po chwili ciszy pierwszy znów pyta: - A który z nich jest lepszy? - Myślę, że ten w czasie wiosny - odpowiada drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Lena, ja nie jestem znad morza, Mosca tez nie a reszta kobietek gdzies wsiakla, zapytaj jak bedzie nas wiecej na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? - Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? - Na razie tam nie wchodź. Szczera prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
hahahahaha :D :D :D :D :D Mosca...swietne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena_26
Dzięki dziewczyny Jakbym miała silną depreche to własnie walnełabym se w łeb. Miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Penis jest jak pies: -placze sie miedzy nogami -lubi jak sie go glaszcze -cieszy sie razem z panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Przed okresem jestem i już mi się jakiś syf na policzku buduje A po południu muszę jechać do pracy z papierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×